מיה סמוק תקבל סדרה משלה ב-Arrowverse

סדרת בת של "החץ" נמצאת בתהליכי הפקה ב-CW. הסדרה שתהיה חלק מה-Arrowverse תציג את מיה סמוק כשהיא תכנס אל נעליו של אביה כהחץ הירוק בציר הזמן העתידי.

מאז שה-CW השיקה את "החץ" בשנת 2012, היא הפכה לסדרת הדגל של יקום הטלוויזיוני המשותף שלהם ושל DC, הכולל את הפלאש, סופרגירל, אגדות המחר ובאטוומן שתצא בקרוב. השנה, כל הסדרות של DC בשיתוף עם CW יתאחדו לאירוע הקרוסאובר, Crisis on Infinite Earths, האירוע שיצרף לראשונה גם את הסדרה "הברק השחור" אל העלילה.

עם זאת, השנה יצוין גם סיום התכנית "החץ" עם עונתה ה-8, כאשר סטיבן אמל יסכם את זמנו כאוליבר קווין. העונה המקוצרת תראה את אוליבר חוזר לנקודות מהעבר בציר הזמן של החץ, וכך נקבל את ההזדמנות לראות שוב דמויות שנהרגו. הסדרה תמשיך לעקוב אחר ציר הזמן העתידי של 2040 שהוצג בעונה השביעית, הכולל את בתם של אוליבר ופליסיטי סמוק (אמילי בט ריקארדס). כעת, נראה כי ההחלטה לחזור לעבר תפעל גם לתת בסיס לסדרת בת חדשה.

על פי דיווחים ה-CW התחילה תהליכי הפקה לסדרה חדשה ביקום ה-Arrowverse, בה מיה סמוק (קת'רין מקנמרה) תכנס אל תפקידו של אביה כהחץ הירוק. פרק הפיילוט לסדרת הבת חסרת השם, ייכלל כאחד מעשרת הפרקים של עונה 8 של "החץ". בסדרה ישתתפו גם דיאנה דרייק- הקנרית השחורה של Earth-1 (ג'וליאנה הרכבי) ולורל לאנס- הסירנה השחורה של Earth-2 (קייטי קאסידי). בשנת 2040 הקימה דיאנה קבוצה של גיבורים שפעלו תחת השם רשת הקנרית.

אף על פי שלא קיימים פרטים רבים על העלילה וגם אין לסדרה שם, נראה כי היא תעקוב אחר מיה בתור החץ הירוק החדש העובדת עם רשת קנרית. לא ברור מדוע מיה משתמשת בזהות החץ הירוק. כשהיא הוצגה בעונה 7, היא לא אהבה את פורעי החוק ברשת הקנרית, אך בסופו של דבר הפכה להיות יותר גיבור בפני עצמה.

עם זאת, זה עדיין בשלבים מוקדמים עבור סדרת הבת. בעוד שנראה כי ל-CW יש אמון בפוטנציאל של התכנית, יש אפשרות שהרשת תבחר שלא להמשיך בתהליכי ההפקה ולבטל את הסדרה. אחרי הכל, לוח הזמנים של התכניות של DC ב-CW צפוף, במיוחד השנה, כשמצטרפת "באטוומן" לתמונה. אבל עם סיום "החץ", בהחלט יש מקום לסדרה חדשה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

תגובה אחת

  1. יש מצב לעדכון לגבי זה אם יש חדש?

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: