טריילר משחקיות חדש מה-Alpha למשחק Escape From Tarkov

המפתחת Battlestate פרסמה היום בגאווה טריילר משחקיות חדש ל-Escape From Tarkov היישר מתוך ה-Alpha של המשחק.

המפתחת והמפרסמת Battlestate Games שחררה היום טריילר חדש למשחק המצופה שלה Escape From Tarkov ובטריילר מוצגת משחקיות היישר מה-Alpha של המשחק. הוידאו מתרחש בכל מיני סוגי מזג אוויר ושעות של היום, הכל מוצג מעיניו של פעיל לשעבר ב-United Security, אחת משתי אחוות ה-Tarkov. הפעיל לשעבר עובר במגוון מיקומים, לוחם במלחמה ענקית נגד שותפים לשעבר מה-USEC ומה-Scav Marauders.

ביחד עם קרבות עמוסי אקשן, הסרטון גם מראה את ממשק ההחלפות ציוד, שינוי מאפייני נשקים, תרחישי קרב שונים ויישומי נשקים. הטריילר מראה כל מיני פקטורים של המזג אוויר והשעה כמו תאורה והתנגדות הרוח וכו'… הלחימה מתרחשת במגוון צורות: לחימה בטווח קרוב ורחוק, אזורים פתוחים וצרים ואזורים מוארים נגד אזורים שיש צורך בפנס בהם.

eft_alpha2_9

Escape from Tarkov הוא משחק רב-משתתפים הארדקור שמשלב לחימה בגוף ראשון ושלישי עם אלמנטים של משחק תפקידים. כשסביבה מזוהמת היא רוב סביבת המשחק, המשחק משתמש במספר מערכות קרב ומכאניקות כדי לתת תחושת מציאות. ה-Beta הסגורה של Escape from Tarkov מתוכננת להמשך 2016, אליה ניתן להירשם באתר הזה.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה