fallout 4 VR

Fallout 4 VR – "ה-Mario ו-Sonic" של תעשיית המציאות המדומה, לפי AMD

Bethesda לא מבזבזת זמן כשזה נוגע ללספר לנו עד כמה Fallout 4 במציאות מדומה הולך להיות הדבר הגדול הבא שנראה בחיים שלנו, אך נראה ש-Roy Taylor, סגן נשיא חברת AMD, לוקח את זה רחוק יותר כשאומר שהמשחק הולך להיות כמו Mario או Sonic כשזה נוגע למשחקי מציאות מדומה.

כשדיבר במסגרת קונגרס VR World (לפי האתר MCVUK), אמר סגן הנשיא שהמשחק הולך להיות "כותר מציאות פורץ דרך", ואפילו טען שהוא הולך "לשנות את הדרך שבה אנו חושבים על מציאות מדומה. זה הולך לשנות את התעשיה כולה."

Taylor דיבר גם עם כמה מהמכשולים הגדולים שאפשר לעבור בתעשיית המציאות המדומה, בעיקר על השימוש ההכרחי בחיבור חוטי להעברת החוויה. "הם מכשול למה שאמור לתת תחושת חופש תנועה נהדרת. אחד מהדברים החשובים שעלינו לעשות בהמשך הוא להיפטר מהחוטים המעצבנים הללו. אני שמח לספר לך [המראיין] ש-AMD מצאה פתרון."

הכל נשמע כמו הצהרות חסרות בסיס נכון? אז לא כל כך, לפחות לא החלק על החוטים – AMD הכריזה לאחרונה שתשתף פעולה עם חברת Nietro, שמייצרת שבבים על מנת להשיג חווית מציאות מדומה חסרת חוטים, שיציעו מעבר מידע מהיר לוידיאו סטריאוסקופי (כלומר, שתי תצוגות) עם כמה שפחות עיקובים במעבר המידע.

למרות שיתוף הפעולה המיוחד הזה, כנראה שנצטרך לחכות עד שנקבל את הדור הבא של המציאות המדומה, שאנחנו מקווים, שיגרום לקהל הרחב להכנס הרבה יותר חזק לרעיון המטורף הזה.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה