סרט של Family Guy בפיתוח, ישלב בין אנימציה לצילומים ריאליים

רשת FOX הודיעה, לקראת יציאתה של העונה ה-17 של Family Guy, על הכנת סרט על התוכנית, שישלב בין האנימציה המסורתית שלה, וצילומים ריאליים.

19 שנים לאחר הפרק הראשון של סדרת הקומדיה הפרובוקטיבית והמוצלחת– Family Guy, היא עושה את המעבר למסך הגדול. ותאמינו לי, אני לא חושב שהם יתנו להזדמנות זו להתבזבז בלי קצת הומור מטופש אבל מלא משמעות.

אחרי התחלה מעט רעועה, שכללה את ביטול הסדרה אחרי עונתה השלישית, Family Guy הפכה להיות מרכיב מרכזי בתוכניות ערב יום ראשון ברשת FOX, ערב שנודע בסופו של דבר בשם "Animation Domination". בזמן שהספין אוף של הסדרה "The Cleveland Show" רץ רק 4 עונות, Family Guy ממשיך להחזיק מעמד. אומנם הרייטינגים הגבוהים שהסדרה החזיקה בהם, המספרים החלו לרדת בכמות משמעותית עם השנים, מ 6.11 מיליון צופים בעונה 12, ל 2.4 מיליון בעונה 16. אולי ירידה זו, גורמת לסרט להיראות כהניסיון האחרון לעשות משהו גדול, לפני סיומה של הסדרה הותיקה.

לפי ה-Wall Street Journal, בתוכניות של הסרט אין עדיין פרטים לגבי העלילה, וגם לא ידועים חברי הקאסט. למרות זאת כנראה המדובבים מהסדרה הם גם אלה שישומשו בסרט, סת' מקפרלן (פיטר גריפן, בריאן גריפין, סטואי גריפין וגלן קווגמייר), אלכס בורסטיין (לויס גריפין), מילה קוניס (מג גריפין), סת' גרין (כריס גריפין), מייק הנרי (קליבלנד בראון) ופטריק וורברטון (ג'ו סוונסון).
מאחר והסרט ישלב גם צילומים ריאליים, יהיה מעניין לראות את את המדובבים, הפעם ממול למצלמה.

בנוסף, הקאסט והצוות של Family Guy הודיעו שבעונה 17 יהיה פרק שיתמקד בדונלד טראמפ וב"פייק ניוז", דבר שיכול לספק את ה"בוסט" מהקהל שהתוכנית כלכך צריכה אותו.
לסיום, לדעתי, אסור לתת לFamily Guy להיעלם מהעולם, תוכנית שמצליחה, בעולם מלא בפגיעות ברגשות, ובפחד להשתמש בחופש הביטוי, להתייצב, ופשוט להראות שאם אנחנו באמת רוצים, אין כזה דבר טאבו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה