אמונת הפנטזיה האחרונה – Final Fantasy XV בחגיגה שכולה Assassin’s Creed

משחק העולם הפתוח היפני והאהוב Final Fantasy XV שהושק (כמעט) לפני שנה לא מפסיק להפתיע ומגיע עם עדכונים חדשים לקונסולה, גרפיקת 4K מטריפה למחשב וממתק לכל חובב מתנקשים. קדימה אל הצללים.

חברת המשחקים הענקית Square Enix שממשיכה לפנק אותנו עם המשחקים העצומים, הלא נגמרים, המהממים ולפעמים גם קצת אוכלי ראש –  Final Fantasy, יודעת איך להמשיך וליהנות מביצי הזהב של סדרת המשחקים המהוללת הזאת כם עם הכותר ה-15 בסדרה (או 65136, אם סופרים את כל האלה מהצד) עם עדכונים מיוחדים שממשיכים למשוך קהל חדש, קהל ותיק וגם כאלה ממשחקים "מתחרים".

העדכון האחרון שקיבל המשחק זכה לכינוי חגיגת Assassin’s Creed הודות למחווה היפיפיה למשחק הזה הכוללת תלבושות לדמויות ובהן של המתנקש אלטאיר מהמשחק הראשון שיצא ב-2007, משימות בלעדיות, הפתעות ייחודיות, שילוב של הקפיצה המפורסמת ועוד שלל דברים שמשלבים בין השניים במטרה להוסיף עוד כמה גיימרים שישקיעו כל דקת זמן פנויה בעיירה Lestallum וגם להיתפס על כל ההתלהבות שנוצרת בגלל המשחק החדש בסדרת Assassin’s Creed שיוצא ב-29 לאוקטובר.
החגיגה הגדולה צפוייה להימשך בין התאריכים ה-31.8.17 ועד ה-31.1.18 בקונסולה הקרובה לביתכם (Ps4 ו-Xbox One).

בנוסף, Square Enix אמרה שהמשחק יצא גם לחשב האישי וכנראה שלא מעט אנשים התחילו לשאול "מה קורה?" ו"שכחתם אותנו?" אז בשביל להרגיע את הרוחות, שוחרר טריילר גיימפלי חדש למהדורת ה-PC שתצא ככל הנראה בתחילת השנה הבאנ המציגה את העולם המרהיב של FFXV בגרפיקת 4K מרהיבה וסוחפת.
מצד אחד יש לשחקני ה-PC מה לחכות כמובן בתנאי שיש להם מערכת מחשב מפלצתית אך מצד שני הם כנראה לא יוכלו ליהנות מחגיגת המתנקשים לאור תאריך ההשקה המעומעם והיחסית רחוק. אם זה נכון או לא – אנו נדע בהמשך.

אז איפה אתם הולכים להיות עד תחילת שנה הבאה? קבורים בספרים ו\או בעבודה או מתרוצצים כמו מתנקשים יפניים בארץ פנטסטית? ספרו לנו

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה