על צללים ואורקים – חשיפות חדשות לקראת השקת Middle-earth: Shadow of War

עוד פחות מחודשיים עונת משחקי ה-AAA מתחילה עם צאת משחק ההמשך Middle-earth: Shadow of War כשהוא רווי משימות שלא יפסיקו להפתיע, לרגש ואולי גם קצת לעצבן את מעריצי טולקין. שימו טבעת וצאו לדרך.

משחק ההמשך להצלחה המסחררת שמשתוללת ברחבי עולמו של טולקין, שגרמה ללא מעט מעריצים סופר מושבעים לכעוס קצת מצד אחד ולהתלהב בטירוף מצד שני, חוזרת ממש בקרוב בסיבוב נוסף מבית Warner ו-Monolith מלא מפלצות מאיימות, אורקים ששומרים נאמנות ואפילו סיפור מחווה בתוך עולם כאותי ועתיר לחימה, ואיך הם יגרמו לכל הגיימרים שבקרוב לא יידעו במה לשחק מרוב השקות? עם המון טריילרים שאולי יצאו קצת דחוס אחד לשני אבל היי, מה אכפת לנו? זה נראה אדיר!

הראשון הוא טריילר המפלצות, אתם יכולים את עולם שר הטבעות בלי אורקים, בלרוגים, רוחות, מפלצות והוביטים? לא, ובדיוק מהסיבה הזאת כל החברים ב-Warner ו-Monolith רצו להזכיר לנו כמה הולך להיות מעניין, סוער, סוחף ואלים בלב מורדור במשחק החדש בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.

ואם לא הספיק לכם אז אל כל זה גם הוסיפו כמות אדירה של אורקים שקיבלו סוג של קפיצת מדרגה מבחינת המהות שלהם, ז"א לא סתם קבוצה של דמויות ירקרקות שרוצות רק להרוג, אלא גם ירקרקות, גם רוצות להרוג וגם עם עומק ולויאליות. בטריילר החדש אנו נחשפים לדינמיות של שילוב כוחות האורקים בצבא שלנו אשר יילחמו באורקים אחרים בין אם זה יגיע כתוצאה של "מעבר לצד שלנו", סימון שלהם, הפחדה או כל דרך אחרת בה תבחרו לפעול, בסופו של דבר דמויות האורקים מקבלות עומק (מסוים) ותוכן וסוג של הסבר רציונלי למה הם נלחמים לצידנו ולא רק בגלל כישוף והיפנוזה. מעניין.

אם המשכתם עד כאן ואולי נוצר לכם חשש שאתם לא תשחטו יותר אורקים באלפים אלא רק במאות או בעשרות אתם טועים ובגדול, אל ציד האורקים במלחמה שלא נגמרת מצטרפת דמות נוספת של אורק צייד אורקים אשר עוזר לגיבורי מורדור בשעתם האפלה ביותר, קבלו את Forthog Orcslayer, האורק שחצה את הקווים עם סיפור רקע מדהים שלא מסתכם רק במה שתגלו במשחק, אלא הרבה מעבר.

למשחק ניתן יהיה להוריד את חבילת ההרחבה הקטנטנה של הדמות הזאת תוך הבטחה מצד המפתחים ש-3.50$ מכל חבילה שיקנו – יועברו כתרומה למלחמה בסרטן (בארה"ב), שואלים למה? אחד ממפתחי המשחק – Mike “Forthog” Forgey מת כתוצאה ממחלת הסרטן וחבריו ב- Monolith החליטו שהמחווה הכי טובה שאפשר לעשות לחבר קרוב זה גם להנציח אותו כדמות במשחק מצליח שכל כך אהב ולתרום בשמו למאבק במשהו כל כך קשה. בזמן שאתם (ואני) מנגבים את הדמעות מההתרגשות, אוסיף ואומר שהדמות כאמור תהיה מבוססת על מייק (עם שינויים קלים כאמור) ותעזור לדמות הראשי במאבקה ברוע שרוצה להשמיד את מורדור והארץ התיכונה.

תרשמו לעצמכם, 10 באוקטובר (10.10.17) ל-Playstation 4, Xbox One ותמיכה גם בדורה הבא שלו וגם ל-PC, עד אז תתאמנו כי הולך להיות אלים!

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה