באנדל ראשון לסוני 4 פורסם, החברה מאשרת

ענקית המסחר, Amazon פרסמה את הבאנדל ( עסקת החבילה ) הראשונה לקונסולת הדגל של חברת סוני. לאחר שפרסמנו לכם שהקונסולה המתחרה, של חברת מיקרוסופט תגיע ככל הנראה יחד עם הכותר FIFA 2014 שמחנו לגלות שסוני קצת הפתיעה ותוציא את ה"מיוחד" שלה, Killzone Shadow Fall שנחשב לאחד ממשחקי החברה הגדולים ביותר.

 ps4-bundle-bf4-killzone-shadow-fall

חברת סוני שהציגה את המשחק החדש של Killzone כבר בתערוכת המשחקים E3 והודיעה לנו שככל הנראה במשחק החדש ישתתפו שחקנים הוליוודים מוכרים כדוגמאת דיוויד הווארד, כמו כן המשחק נחשב לאחד המשחקים המצופים בקרב חובבי הג'אנר בעולם, כפי שניתן לראות בטריילר הרשמי שלו שהוא הולך להיות משחק מעולה, גראפיקה מעולה כיאה למשחק PS4.

החבילה שתצא למכירה תבוא ביחד עם הקונסולה כמובן, בקר ה-Dual Shock4 המעולה בנוסף לבקר הרגיל שיגיע ביחד עם הקונסולה, כמו כן יחד עם החבילה יגיע גם ה- "PlayStation Eye". האתר VideoGamer פרסם שמחיר החבילה ככל הנראה יהיה בסביבות ה-500 יורו, סביב ה-2400 שקל.
לאתר עוד נאמר על ידי מנהל החברה בבריטניה שהם מאוד שמחים על החבילות שיוצאות לקונסולות, בנוסף לזאת ציין ואמר שהם שמחים להכניס את החבילות לשוק במחיר הגון. כמו כן ציין המנהל הבכיר שהחברה מתכוונת להוציא באנדלים נוספים, עסקאות חבילה עם משחקים נוספים, אנחנו מאוד נקווה לראות את אחד המשחקים המצופים של השנה – Watch Dogs.

קונסולת המשחק PS4 אמורה לצאת למכירה לקראת סוף השנה, לקראת תקופת החגים ( הקריסמס  ) בעולם, לפי האתר GameScom הוא יוצא למכירה ב-15 לנובמבר בארה"ב, 29 בנובמבר בבריטניה ואוסטרליה גם כן באותו הזמן, כמובן שלאחר מכן נתחיל לראות בעולם כולו ואפילו בישראל את הקונסולה החדשה של חברת סוני שמגיעה אלינו בעיצוב חדש לגמריי.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה