טריילר ראשון עבור She-Ra and the Princesses of Power

She-Ra and the Princesses of Power חוזרת אל המסך לאחר 33 שנה.

הכינו את עצמכם כי הנסיכה שי-רה חוזרת והיא מביאה איתה את כל החבורה כולה. העיבוד החדש של הסדרה ייקרא She-Ra and the Princesses of Power והוא מגיע אלינו באדיבותם של DreamWorks.

מדובר למעשה בעיבוד מחדש לסדרה הישנה משנות ה-80 שבה כיכבה אותה נסיכה בעלת אותו השם. מי מכם שזוכר אותה יודע גם כי עלילות שי-רה הובילו אותה לפעמים להרפתקאות לצידו של הי-מן בסדרה שלו.

מהרגע הראשון בו נחשפה האנימציה לסדרה החדשה, היוצרים סבלו מהמון תגובות זועמות של מעריצים כי שי-רה נראית כמו ילד ולא כמו בחורה ושהסדרה החדשה בכלל לא נצמדת לאנימציה המקורית. כמובן שמאז שנות ה-80 השתנו הדעות ולא כל דמות מצויירת של אישה צריכה ללכת ולהילחם בחצאית קצרה ומחשוף גדול, ויוצרי הסדרה לא מפחדים להראות שגם נשים יכולות להיות חזקות מבלי להבליט את הנשיות שלהן.

הסדרה החדשה עוקבת אחרי אדורה, ילדה יתומה בת 16 מכוכב הלכת Etheria. יום אחד אדורה מוצאת חרב קסומה שהופכת אותה לישות קסומה העונה לשם שי-רה. בדרכה להגנת הכוכב Etheria, היא פוגשת בקבוצת נסיכות קסומות שמסייעות לה להגן על הכוכב מפני כוחות הרשע של ה-Hord המובלים על ידי השליט המרושע הורדאק.

She-Ra and the Princesses of Power תגיע לשירות הסטרימינג של Netflix ב-16 לנובמבר 2018. הנה הטריילר הרשמי:

מה אתם חושבים על הסדרה החדשה? האם היא תתעלה על המקורית שאהובה על ידי אנשים רבים ברחבי העולם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה