ורוניקה מארס מחפשת שחקנים לעונה החדשה

שימו לב, הסדרה “ורוניקה מארס” שמשודרת ב-Hulu החלה לחפש שחקנים חדשים כדי למלא את העונה הקרובה שתחזיר את הסדרה לחיים.

“ורוניקה מארס” החלה את דרכה כסדרת תעלומות רצח, דרמה קומדיה ברשת UPN, ומאוחר יותר ברשת CW, בכיכובה של קריסטן בל. הסדרה עקבה אחרי הרפתקאותיה של נערה בתיכון בעלת כישרון בלשות, (הודות להשפעתו של אביה הבלש הפרטי), שעזר לה לפתור את תעלומת הרצח של אחת מחברותיה הקרובות. הסדרה שודרה רק שלוש עונות אבל המעריצים רצו עוד, ובסופו של דבר סרט יצא ב-2014. עכשיו ב-2018, מעריצים עדיין מקווים לראות את ורוניקה שוב ולמזלם Hulu החליטה לחדש את הסדרה לעונה חדשה.

ידוע על דמויות חדשות שיגיעו בקרוב לעולמה של ורוניקה לפי רישומים להעסקת שחקנים עבור הסדרה. בנוסף, מידע הרקע על הדמויות האלו יכול לרמז על מה יהיה הסיפור של העונה החדשה.

MOHD AL-THANI-  גבר מזרח תיכוני או אסייתי בין שנות ה-50 לבין ה-60 לחייו. עשיר, משכיל ושוכר את מארס חקירות כדי שתמצא את האיש שצילק את בנו. הוא פותר את כל בעיותיו עם כסף וחושש שהמתקפה על בנו הייתה כדי להעביר לו מסר.

LOLA AL-THANI- אישה מזרח תיכונית או אסיאתית בין שנות ה -50 ל-60 לחייה. אשתו של מוחמד וכמו בעלה היא עשירה ומשכילה. היא גם סבורה שהכסף יכול לפתור הכל וכי ייתכן שבנה הותקף בגלל הוריו.

ALIYAH GWINN- אישה אפרו-אמריקאית בשנות ה -30 לחייה. סקסית אבל צינית, בעלת מועדון לילה. ורוניקה חושבת שהמועדון קשור למספר רציחות.

SHERIFF MARCIA LANGDON-  אישה אפרו-אמריקאית בשנות ה -50 לחייה. בעלת מוניטין קשוח וניקתה את משטרת נפטון משחיתות. אבל היא שאפתנית מאוד ובוחנת עבודה גדולה יותר וטובה במחוז לוס אנג’לס. אז, היא מתכננת לעבור בקרוב.

ALONZO LOZANO- גבר באמצע שנות השלושים לחייו ועד אמצע שנות ה -40. הוא מתנקש של קרטל מקסיקני שמגיע לנפטון כדי למצוא ולהרוג את מי שהרג את האחיין של אשתו של הבוס. הוא מוצא אהבה בעיר החוף ומתחיל לחשוב מחדש על הקריירה שלו.

DODIE MENDOZA-  גבר בין 50 ל -70 שנה. מנדוזה הוא השותף של אלונזו והוא מצפה לפרישה. אלונזו מרגיז אותו כי הוא לא מרוכז במשימה.

HARVEY MOON- גבר בשנות ה -40 לחייו. שליח פיצה פטפטן שאוהב פשע אמיתי. חסר מזל, אבל עדיין מסתדר בקלות, הארווי ייקח כל תהילה שהוא יכול לקבל.

CLYDE PRICKETT- גבר בין גיל 40 ל-60 שנה. אסיר לשעבר שהגן על איש נדל”ן עשיר Big Dick Casablancas בכלא. עכשיו הוא המתקן של Big Dick. אבל במציאות, הוא חכם יותר ומסוכן יותר מאשר הבוס שלו, עם רשת של אסירים לשעבר שיעשו את העבודה השחורה.

שתי הדמויות הראשונות מזכירות מתקפה שמצלקת משהו, אשר חושף קו העלילה בעונה החדשה. התקפה זו היא מקרה שורוניקה תיקח,וסביר שזה יוביל אותה לגלות משהו אפילו יותר גדול בעיר נפטון, קליפורניה. התקציר לדמות של Aliyah מזכיר רציחות מה שמאשר את השמועה שהיה רוצח סדרתי בעונה החדשה. אחר כך יש את Alonzo, חבר הקרטל המקסיקני, מישהו שנמצא בעיר ומבקש נקמה. נראה גם כי קו עלילה זה יהיה כרוך בדיק קזבלנקס, שעדיין בכלא.

הסרט של ורוניקה מארס הסתיים כשורוניקה השתלטה על עסקי החקירה הפרטית של אביה, כך שדבר אחד שמעריצים יודעים הוא שהיא תהיה בסביבה כדי לקחת על עצמה את ההרפתקאות החדשות בנפטון. גם סביר להניח כי אנריקו קולנטוני, שמשחק את אביה של ורוניקה קית’ מארס, יחזור אל הסדרה. לא ידוע דבר על שובו של לוגן (ג’ייסון וויליאם דוהרינג), שחזר לשירות פעיל בחיל הים בסוף הסרט, אז זה יהיה מעניין לראות איך הסדרה החדשה בוחרת להתייחס לסרט.

בסופו של דבר, מרשמלואים אף פעם לא אומרים תמות, וורוניקה מארס לעולם לא תיעלם. וזה דבר טוב מאחר שעוד עונה של תכנית כזו אהובה זה מה שמעריצים רבים רוצים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה