הארטלי סויר פוטר מהסדרה הפלאש בעקבות ציוצים גזעניים

ה-CW פיטרה את הארטלי סויר- ראלף דיבני / האיש המוארך מ"הפלאש"- בעקבות ציוצים מסוג'נסטיים וגזעניים שצפו לאחרונה.

לעונה הרביעית של "הפלאש" הצטרף הארטלי סויר בתור ראלף דיבני, שוטר לשעבר שהפך לחוקר פרטי והצטרף אל קבוצת הפלאש. סויר הפך לחבר בצוות השחקנים באופן קבוע בעונה 5 ונשאר חלק מצוות השחקנים הראשי בעונה 6, שקוצרה בעקבות ההסגר שנגיף הקורונה כפה על כולנו. העונה הסתיימה שלושה פרקים מוקדם מן המתוכנן, ולצערו של סויר היא תהיה העונה האחרונה שלו.

לפי דיווחים סויר פוטר מהתכנית לאחר שציוצים גזעניים ומסוג'נסטיים צפו ברשת. ה-CW, חברות ההפקה של "הפלאש" Warner Bros. TV ו-Berlanti Productions והמפיק אריק וואלאס פרסמו הצהרה:

הארטלי סויר לא יחזור לעונה השביעית של "הפלאש". בקשר לפוסטים של מר סויר במדיה החברתית, איננו סובלים הערות גנאי המכוונות לכל גזע, אתניות, מוצא לאומי, מין או נטייה מינית. הערות כאלה מנוגדות לערכינו ולמדיניות שלנו, אשר שואפות לקידום סביבת עבודה בטוחה, משלבת ופרודוקטיבית עבור כוח העבודה שלנו.

בשבועיים האחרונים צצו הציוצים של סויר מהשנים 2012-2014 והופצו ברשת. בין היתר נכתב בהם: "נהנתי מצפייה סודית בחזה היום באודישן", "אילו הייתה לי אישה הייתי מכה אותה היום lol" ו"הדבר היחיד שמונע ממני לעשות ציוצים גזעניים הוא הידיעה שאל שרפטון לעולם לא יפסיק להתלונן עליי". ב-30 במאי פרסם סויר התנצלות באינסטגרם שלו, וכתב: "אני מצטער, מבויש ומאוכזב מעצמי מאוד בגלל הבורות שלי אז. אני רוצה להיות מאוד ברור: זה לא משקף את דעתי או את מי שאני עכשיו". חשבון הטוויטר של סויר נמחק מאז.

לא ידוע מה יקרה עם הדמות שסויר גילם בהמשך הסדרה, אם ילהקו את ראלף דיבני מחדש או שיוותרו עליו לגמרי, מה שבטוח הוא שאת סויר לא נראה על המסך בעונה הבאה של הפלאש.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

תגובה אחת

  1. I think that you d'ont need to fired him or replace him and if you do fire him then I think you should kill him in the series.
    I personally love whoever's plays ralph

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: