4 משחקים חדשים בסדרת Sniper Elite בדרך

משחק ההמשך לסדרת ירי הצלפים המוצלחת Sniper Elite  בדרך אלינו עם עוד 3 משחקים נוספים בסדרה

עובדי Rebellion בטח מקבלים המון שעות נוספות בזמן האחרון כי הסטודיו הכריז על ארבעה משחקים שונים, כולם בסדרת הצלפים הפופולרית Sniper Elite. ההכרזה העיקרית היא על המשחק הבא בסדרה, החמישי במספר. בהכרזה שפורסמה בעמוד ה-Youtube הכריזו רק על משחק המשך למשחק הרביעי בסדרה ואנחנו עדיין לא יודעים אם זה אומר שהמשחק הוא Sniper Elite 5 או משהו אחר. ההכרזה לא כללה תאריך, תיאור או אפילו שם רשמי למשחק אלא רק קיבלנו הודעה שעובדים על המשחק הבא בסדרה ושלא נשמע עליו כלום בשנה הקרובה. בנוסף, המפתחים עובדים על משחק בסדרה עבור מכשירי VR ושאנו נקבל עוד מידע על כך בהמשך השנה. ושני משחקים אחרים בסדרה קיבלו הכרזה וטריילרים ומדובר בגרסאות חדשות למשחקים קיימים בסדרה.

Sniper Elite 2 Remastered יגיע אלינו במהלך השנה הזו לכל שלושת הקונסולות והמחשבים האישיים. המשחק השני בסדרה היה הפריצה הגדולה של החברה והביא לנו דברים כמו מצלמה שעוקבת אחרי הקליע והביא לחברה שחקנים רבים. בנוסף, Sniper Elite 3 Ultimate Edition הולך להגיע גם הוא לקונסולת ה-Nintendo Switch לראשונה, אחרי שהוא זמין כבר לדור הנוכחי והקודם של קונסולות ה-Xbox ו-PlayStation. המשחק יגיע עם כל התוכן להורדה הנוסף שיצא לאחר ההשקה הראשונית של המשחק וגם אמור לצאת השנה.

Sniper Elite 2 Remastered יגיע למחשבים האישיים וקונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 וה-Switch ו-Sniper Elite 3 Ultimate Edition יגיע רק ל-Switch ושני המשחקים ייצאו במהלך השנה הנוכחית.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה