יום קומיקס חינם 2017 – רשימת הקומיקסים נחשפה!

רוצים לדעת מה החוברות שיצאו ויינתנו לנו ביום קומיקס חינם 2017?

למי שלא יודע, יום קומיקס חינם נוסד בין השנים 2001 ו-2002, כאשר חברות קומיקס שונות חילקו גליונות בחינם. האירוע הפך ליום מיוחד, והוא קיבל את תאריכו הקבוע, השבת הראשונה של חודש מאי, בשנת 2004. אם אתם כבר בקיאים בקומיקס ונכחתם באירועים הקודמים, אתם יודעים איך האירוע הזה נראה. שנה שעברה השתתפתי ביום קומיקס בחינם הראשון שלי, ועמדתי בתור בערך ארבע שעות. אז נכון, נשמע קשה, אבל אחרי שתדעו מה אנחנו נקבל השנה, אתם תהיו מוכנים לעמוד בתור מספר רב של שעות.

נכון שבישראל התופעה עדיין גדלה, אבל במקומות אחרים, בעיקר בארצות הברית, אנשים נעמדים בתור יום ואפילו יומיים לפני -הכל כדי להיות ראשונים ולקבל את הקומיקסים. קומיקס וירקות העלו לעמוד הפייסבוק שלהם לינק לאתר הרשמי של האירוע, בתוכו ניתן לראות רשימה המכילה מגוון רחב מאוד של קומיקסים שאנחנו נקבל באותו יום. יש לציין שהשבת הראשונה של חודש מאי היא בתאריך 6 למאי, אבל כנראה שהאירוע בישראל יקרה יום לפני כן, יום שישי.

קומיקסים שבטח תרצו לקחת הביתה:
נתחיל מהמובן מאליו – Marvel
כמו כל שנה, הרשימה מכילה בתוכה שני כותרים של החברה Marvel. הראשון הוא Spider-Man והשני, Guardians of the Galaxy. שתי החוברות קוטלגו כסודיות וחשאיות, כך שחוץ משמות הכותרים לא ניתן לדעת כלום. גם התמונות ברשימה שחורות וכוללות את שם החברה ושם הכותר.

ואם כבר מסתוריות, לפי דעתי כל שנה DC Comics מנצחים. בזמן ש-Marvel מוציאים את שמות הכותרים, DC לא חושפים גם את זה. (אבל היי, זאת לא תחרות). אחד מתוך שני הקומיקסים שניתנים לנו מטעם החבר נכנס תחת הכותרת Golden Book, והשני הוא Silver Book. אי אפשר לדעת מה מתוכנן לנו מ-DC. רק נקווה שזה משהו טוב.

רק כדי להשוות, שנה שעברה קיבלנו מ-Marvel גליונות קומיקס של Captain America Steve Rogers #1 ו-Civil War II #1. ואילו הגליונות מחברת DC Comics כללו את Super Hero Girls #1 ואת הגליון הראשון של הקומיקס Suicide Squad vol. 3 (ואני מודה, האירוע של שנה שעברה גרם לי לקנות את הקומיקס ולהיות מכורה לסדרה).

עוד חברה שמתחילה לצמוח יותר מתמיד היא Image Comics, שהביאה לנו סדרות כמו Jupiter’s Legacy (שעשויה להפוך לסרט) ו-The Walking Dead שעליה מבוססת סדרת הטלוויזיה. אז Image מביאה לנו קומיקס בשם Kid Savage וגם קומיקס אחר בשם I Hate Image, שלפי מה שהבנתי הדמות מהקומיקס I Hate Fairyland עושה טרור בעולם של Image.

עוד חברה שחשוב להזכיר היא Dark Horse Comics, שהשנה מחלקת בחינם חוברות של הסדרה המבוססת על הסרט Avatar (היצורים הכחולים לא הסדרה המצויירת), וגם גליון של Buffy שכולל בתוכו גם את Plants vs Zombies.

ישנם כמובן עוד קומיקסים שצריך להתלהב מהם. אנחנו נקבל גליון של Dragon Ball, Star Trek, Rick & Morty ו-Doctor Who. תכלס, החוברת שהכי צריך להתרגש ממנה היא של הסדרה Attack on Titan ובה יהיה כנראה ספויילר לעונה השנייה של סדרת האנימה. אפשר להגיד שעולם הילדים מרוויח יותר עם קומיקסים לגילאים הקטנים יותר, אבל גם אלו שגדלו על אורח חיים גיקי יהנו מגליונות כגון צבי הנינג’ה ו-Sonic. לרשימה המלאה לחצו – כאן.

ממליצה מאוד לבוא לאירוע, להתרשם ולקחת חוברות בחינם. מודיעה מראש שזהו האירוע היחידי שתוכלו להחשף לתכנים שהם לא רק גיבורי על ואולי תצאו עם קומיקס קנוי אחד או שניים ותזכו להיות חלק מהקהילה המדהימה הזו.

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר\י תגובה