שחררו את העבר – טריילר חדש של לשבור את הקרח 2

Disney שחררה טריילר חדש ל”לשבור את הקרח 2″ ביחד עם תמונות ופרטים חדשים.

עד כה השיווק של “לשבור את הקרח 2” היה די סודי וחסך בפרטים. למרות שקיבלנו גם טיזר וגם טריילר באורך מלא, לא נחשפו פרטי עלילה רבים, מלבד הקו הרעיוני הרפתקני של הסרט וכוחותיה המתחזקים של אלזה. אבל נראה שעכשיו זה הולך להשתנות.

Disney חשפה קטעים נוספים מהסרט בפסטיבל Annecy Animation השנה. היא אישרה שסרט ההמשך יתרחש שלוש שנים אחרי “לשבור את הקרח” הראשון. לאחרונה, באירוע המעריצים- D23 Expo באוגוסט, האולפן חשף כי אוון רייצ’ל ווד (“וסטוולד”) וסטרלינג קיי בראון (“החיים עצמם”, “על טבעי”) ידבבו את האמא של אלזה ואנה, המלכה אידונה והקצין מת’יאס, בהתאמה. כעת, חודשיים לפני צאת הסרט, קיבלנו טריילר חדש יחד עם כמה תמונות ופרטים חדשים על הדמויות.

המלך אגנאר (אלפרד מולינה) – בנו של המלך רונארד, המלך אגנאר נשוי למלכה אידונה, ואביהם של אנה ואלזה. הוא אוהב את משפחתו, והיה עושה הכל כדי להבטיח את שלומה.

ילנה (מרתה פלימפטון) – המנהיגה הלא רשמית של נורת’ולדרה הנוודית. היא מגינה מאוד על משפחתה ועל קהילתה אך מתרככת כאשר אנשים מראים הבנה של הטבע וסביבתם.

Honeymaren(רייצ’ל מת’יוס)- חברה בנורת’ולדרה הנוודית, היא רוח חופשית ורוצה להביא שלום ליער הקסום. היא נועזת ואמיצה, עם יראת כבוד לקסם הטבע.

ריידר (ג’ייסון ריטר)- מתלהב וכיפי, אחיה של Honeymaren. אהבתו של ריידר לאיילים עשויה להתמודד רק מול זו של קריסטוף – אך בניגוד לקריסטוף, ריידר מעולם לא שוטט במישורים הגדולים מחוץ ליער הקסום. הוא משתוקק לחוות את העולם ולצאת להרפתקאות מעבר לערפל הקסום.

ברני- סלמנדרה סקרנית וחמודה שחיה ביער הקסום. למרות שהיא ביישנית בהתחלה, ברני לא יכולה שלא להימשך לקסם הקפוא של אלזה ונהנית מפינוקי פתיתי השלג המגניבים שהיא יוצרת.

לפי הטריילר נראה שכוחותיה של אלזה קשורים איכשהו ליער, ומאפשרים לה לשמוע את הקריאות של הקבוצה הלכודה בתוכו (וביניהם הקצין מת’יאס, ששירת את סבא של אנה ואלזה).

עד כה, נראה כי הסרט, בדומה ל”צעצוע של סיפור 4″ ו”ראלף שובר את האינטרנט”, מתבגר לצד אלה שראו את הסרט המקורי בילדותם. ואכן, “לשבור את הקרח 2” עוסק בשאלות הנוגעות לגורלה וכוחה של אלזה, הקשר שלה עם אחותה אנה ונבנה על הסיפור של הסרט הראשון בדרכים רעננות ומלהיבות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *