טריילר חדש לעונה השנייה של “איש העתיד”

“איש העתיד”, סדרת המדע בדיוני של סת’ רוגן זוכה לעונה שנייה מטורפת יותר ועתידנית יותר

לפני שנה סת’ רוגן ואוון גולדברג הביאו לנו את סדרת המדע בדיוני המצחיקה “איש העתיד” עם הכוכבים ג’וש האצ’רסון בתור ג’וש פוטרמן, אליזה קופה בתור טייגר ודרק וילסון בתור וולף, כשהם נכנסים לכל מיני צרות מהסוג הכי כייפי.

העונה הראשונה הייתה הצלחה די מפתיעה ב-Hulu, גם עם האפקטים המגניבים של הסדרה ואינסוף האיזכורים לתרבות הפופ (אפילו יותר מ”דברים מוזרים”) ועונה שנייה די מהר הוזמנה מצוות ההפקה של רוגן. כעת אנחנו מקבלים טריילר חדש לעונה השנייה שמראה לנו את הגיבורים שלנו ממשיכים לנסות להציל את העולם, הפעם בעתיד.

העונה השנייה ממשיכה ב-2162, וג’וש, וולף וטיגר לומדים שהמשימה שלהם מהעונה הראשונה לעצור את התרופה מלהשתחרר לא עבדה. בקו הזמן הזה, סטו קאמילו כעת נמצא בשלטון, אחרי שיצר את התרופה, ומתכנן להעביר את האנושות למאדים. ארגון אפל שנקרא The Pointed Circle מחפש לגייס את ג’וש על מנת להפיל את סטו- אבל האם הם החבר’ה הטובים או שזה סטו שהוא הטוב? בזמן שוולף מתאקלם למנהגים המוזרים של הזמן הזה, טייגר מתקשה עם הזהות הביוטית שלה ומחפשת דרך מילוט. ג’וש מאחד את הצוות עם תוכנית אפית להציל את העולם, אבל המסע בזמן שלהם רודף אותם והם צריכים לשלם על ההחלטות שהם לקחו ולהחליט מה הדבר הבא לעשות.

הטריילר בהחלט מטורף וכייפי, כמו שניתן לצפות מהסדרה, ואנחנו רק יכולים לחלום על כמות השטויות שהשלושה יחוו בעונה החדשה כשתתחיל ב-11 בינואר 2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה