סריניטי : מת’יו מקונוהי מפקפק בטריילר במציאות שבה הוא נמצא

“סריניטי” מקבל טריילר שני, שבו אנחנו רואים את המלחמה של מת’יו מקונוהי כנגד המציאות שאותה הוא חי.

“סריניטי”, האדפטציה לספרו של סטיבן נייט תציג את מת’יו מקונוהי כבייקר דיל, קפטן ספינת דייג בקאריביים בעל עבר מסתורי. העניינים מתחילים להסתבך כאשר אשתו לשעבר של דיל, קארן (שאותה משחקת אן האת’וויי) מגיעה ומבקשת ממנו לרצוח את בעלה המתעלל, ולגרום לזה להיראות כמו תאונה. ככל שהזמן חולף כך גם הדילמה של בייקר מתקשה, והוא מגלה יותר שאלות מתשובות.

בנוסף לתסריט המיוחד, הסרט קיבל את מת’יו מקונוהי שבמשך שנים רבות נחשב אחד השחקנים החזקים בהוליווד (במיוחד כשזה מגיע למתח מורט עצבים). אחרי הצלחה ענקית שהכילה: פרס אוסקר לתפקידו ב-“מועדון הלקוחות של דאלאס”, ותפקיד אייקוני בעונה הראשונה והמצליחה של “בלש אמתי”, מקונוהי התקשה עם סרטים כמו: “המגדל האפל” ו- “White Boy Rick” שכשלו גם בקופות וגם בדעת הקהל.
עכשיו, נראה שהקריירה של מקונוהי חזרה למגמת העלייה עם ההבטחה הגדולה שהיא- “סריניטי”.

Aviron Pictures שחררה סוף סוף בשביל הקהל את הטריילר השני לסרט, לכבוד חג ההודיה. אתם מוזמנים לצפות בו למטה:

גם הטריילר הקודם וגם טריילר זה, מצליחים לגרום לנו להבין את אופי הסרט מבלי לספר לנו טוויסטים אפשריים (שצפויים לקרות), וכך להשאיר אותנו במתח. מהסרטונים אנחנו יכולים להבין שהסרט יוצג יותר כמותחן-פסיכולוגי אפל, ממותחן אקשן רגיל (כמו שחשבו בהתחלה), כשהתסריט יבדוק לא רק את סיפור הרצח וההתעללות, אלא גם את תפיסת המציאות של בייקר דיל. נקווה ששיתוף הפעולה של התסריט המשונה והמיוחד, וכוח המשחק יוצא הדופן של מת’יו מקונוהי יגרמו לסרט שנזכור אותו לעוד הרבה זמן.

“סריניטי” יערוך את הופעת הבכורה שלו ביום שני, ה-25 בינואר, 2019.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה