תאריכים לסדרות הסתיו 2019 של FX

רשת FX נותנת תאריכים לעונות ההמשך של “אימה אמריקאית”, “פילדלפיה זורחת”, Mr. Inbetween ו-Mayans M.C.

אחד הנכסים הגדולים שחברת Disney הצליחה להשיג ברכישה של חברת 20th Century Fox זה רשת FX שעומדת מאחורי חלק מהסדרות  הטובות ביותר על המסך הקטן, כמו “ליגיון”, “אימה אמריקאית”, “פילדלפיה זורחת” ו”ארצ’ר”. כעת, הרשת מתכוננת לקראת עונת הסתיו, העונה הפופולרית של סדרות הטלוויזיה, ומביא לנו תאריכים רשמיים לחלק מהסדרות שיקחו חלק בעונה הקרבה.

סדרת האימה הפופולרית “אימה אמריקאית”, שעונתה נקראת “1984“, תתחיל את עונתה התשיעית ב-18 בספטמבר, סדרת הספין אוף של “ילדי האנרכיה” Mayans M.C. תתחיל את העונה השנייה שלה ב-3 בדצמבר, הסדרה האוסטרלית המבדרת של סקוט ריאן על תעלוליו של מתנקש Mr. Inbetween גם תמשיך לעונה שנייה ב-12 בספטמבר, וסדרת הקומדיה האהובה בכיכובו של דני דה ויטו “פילדלפיה זורחת” תחזור בעונה מספר 14 ב-25 בספטמבר.

בין הסדרות הן הטעם שלכם או לא, אי אפשר להתווכח עם העובדה ש-FX מספקת ליין סדרות מאוד מגוון לעונת הסתיו הקרבה- עם עונה חדשה עבור סדרת אימה, סדרת אקשן-קומדיה, סדרת אקשן-מתח וסדרת קומדיה, אין ספק שהרשת דואגת שמישהו ימצא משהו טוב לראות כשהם יחליפו ערוץ לרשת של FX.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה