לגיון – תאריך יציאה לעונה השלישית ביוני

דרמת גיבורי העל ההפסיכדלית של FX, "לגיון" קיבלה תאריך יציאה לעונתה השלישית והאחרונה.

"לגיון" נוצרה והופק על ידי נח האולי (פארגו), ומתרחשת ביקום הטלוויזיוני של אקס-מן (ביחד עם "בעלי יכולות"). העלילה עוקבת אחר דיוויד הלר (דן סטיבנס), שאובחן בילדותו כסכיזופרן המגלה שהוא מוטאנט וכי הסכיזופרניה שלו נובעת מריבוי יכולותיו. לצד סטיבנס מופיעות בסדרה רייצ'ל קלר (The Society) ואוברי פלזה (מחלקת גנים ונוף, משחק ילדים) שמשחקות את בת זוגו המוטנטית ואת חברתו הטובה של הלר, סיד בארט ולני בסקר, אליהן מצטרפים גם ג'מיין קלמנט (מה שקורה בצללים, מואנה), ביל איירווין ואמבר מידת'אנדר בתור קארי וקרי לאודרמילק שחולקים את אותו הגוף.

העונה הראשונה של "לגיון" התחילה כשדיוויד הלר המתגוררים במוסד פסיכיאטרי, מאמין שהוא סובל מסכיזופרניה. כשהעונה מתקדמת הלר נרדף על ידי סוכנות ממשלתית בשם "מחלקה III". הוא ניצל על ידי קבוצה של מוטאנטים ממכון שנקרא "סאמרלנד", ומתגלה כמוטנט חזק במיוחד, שמוחו נגוע על ידי מוטאנט טפילי בשם מלך הצל. בעונה 2, סיפורו של הלר לקח מספר תפניות מפתיעות. בזמן שמלך הצל, אמאל פארוק, המשיך עם תוכניותיו המסתוריות, הלר נאלץ לכרות ברית עם "מחלקה III" על מנת לעצור אותו. לקראת סוף העונה נחשף הלר כ"נבל האמיתי" של הסדרה, משאיר את הצופים במתח ומצפים לעונה השלישית.

מנכ"ל FX , ג'ון לנדגרף, הכריז בעבר כי העונה השלישית תהיה העונה האחרונה בסדרה, בשל ההחלטה היצירתית של יוצר הסדרה האולי. לפי מה שראינו בעונות הראשונה והשנייה, האולי לא מעוניין ליצור דרמת גיבורי על רגילה, לכן יהיה מעניין במיוחד איך הסדרה המוזרה הזו הולכת להסתיים ומה יקרה לדיוויד הלר בהמשך.

הפרק הראשון בעונה השלישית והאחרונה של "לגיון" ישודר ב-24 ביוני בערוץ FX

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה