גבריאל לונה הוא המחסל החדש של שליחות קטלנית 6

גבריאל לונה, מהסדרה “סוכני ש.י.ל.ד.”, יגלם את המחסל החדש ב”שליחות קטלנית 6″ של ג’יימס קמרון

אחד הסרטים שאני מוצא את עצמי הכי מצפה לראות זה “שליחות קטלנית 6”, לא רק בגלל שלינדה המילטון וארנולד שוורצנגר יחזרו לככב בכותר יחדיו, אלא גם בגלל שג’יימס קמרון מקבל חזרה את הבעלות על כותר המדע בידיוני האגדי שהוא יצר, אחרי שהסרטים האחרונים הרסו את כל יקום סדרת הסרטים האהובה.

עד כה, לא קיבלנו שום מידע לגבי הסרט החדש מבחינת עלילה, רק ידענו שהרבה ממנו יתרחש במקסיקו סיטי בארצות הברית ויכלול שחקנית חדשה שתחליף את המילטון בתור הגיבורה הנחושה של הסדרה וכמו שניחשנו, בגלל שהסרט יתרחש במקסיקו סיטי, המחסל של הסרט יהיה ממוצא מקסיקני, פה נכנס גבריאל לונה.

גבריאל לונה, שגילם את הגרסה הטובה ביותר של גוסט ריידר של Marvel עד כה, יצטרף לגיבורת הסרט דני רמוס בתור המחסל של הסרט. בנוסף, נטליה רייס (“2091”) ודיגו בונטה (“לפני שאפול”) גם יקחו חלק בהפקה בתפקידים שעוד לא פורטו.

יהיה מעניין לראות אם לונה יהיה המחסל שיושמד בסוף הסרט כמו המחסלת של קריסטנה לוקן בסרט השלישי או שיכול להיות ש”שליחות קטלנית 6″ הוא הסרט שיסיים את ריצתו של שוורצנגר בתור אחד מדמויות האקשן האייקוניות על המסך הגדול ולונה יהיה הכוכב שייקח את סדרת הסרטים לעשור הבא.

“שליחות קטלנית 6” מתוכנן לצאת ב-22 בנובמבר 2019, אנחנו מצפים בקוצר רוח לשמוע פרטים נוספים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה