נחשפת העלילה של סדרת הספין-אוף הנשית של בחורים רעים

סדרת הספין-אוף של “בחורים רעים” בכיכובן של ג’סיקה אלבה וגבריאל יוניון ממשיכה את הרפתקאות אחותו של מרקוס מהסרטים המקוריים

הרבה שוכחים שהייתה תקופה שבה מייקל ביי לא היה מייצר סרטי רובוטריקים גרועים, הייתה תקופה שהוא היה מלך סרטי האקשן של שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, עם סרטים כמו “הפריצה לאלקטרז”, “ארמגדון” או סדרת הסרטים “בחורים רעים”.

בזמן שאנחנו מחכים לסרט השלישי של “בחורים רעים” (אותו ביי לא יביים), אנחנו מקבלים סדרת ספין-אוף בכיכובן של ג’סיקה אלבה וגבריאל יוניון, שכיכבה לצד ויל סמית ומרטין לורנס בסרט השני. אבל מה הסיפור חוץ מזה שהן נלחמות בפשע? ובכן, הנה תקציר מלא:

סוכנת הלוחמה בסמים לשעבר בורנט מקבלת התחלה טרייה בעבודה החדשה שלה בתור בלשית ב-LAPD. היא מצורפת לשותפה בשם ננסי מקנה (אלבה), אמא-עובדת שמסתכלת על החופש של סיד בקנאה. השתיים בעלות סגנון חיים שונה לגמרי וגישה שונה לגמרי, אבל שתיהן הכי טובות בתחום שלהן בסדרת האקשן המורכבת הזו.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

כמה שאני שמח לראות העצמה נשית בכל דרך שהיא על המסך הגדול והקטן, יש לי הרגשה שהסדרה תאכזב לא מעט מעריצים של סדרת הסרטים המקורית- הסיבה ש”בחורים רעים” הייתה סדרת סרטים מצליחה כל כך זה בגלל שהאישיות הנהדרת של לורנס וסמית, ובגלל שהם היו שוטרים רגילים ממעמד הביניים. אם אתם מתכננים לעשות את הגיבורות שלכם כבר מדהימות, זה קצת מקשה עלינו להזדהות איתן.

בכל מקרה, אני מקווה שהקסם של אלבה ויוניון יצליח לכבוש אותנו כמו הקסם והכריזמה של לורנס וסמית כשהסדרה תצא בתקווה בשנה הקרובה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *