המשחק הקלאסי Galaga מועבד לסדרת אנימציה

אחד ממשחקי הארקייד הידועים בכל הזמנים, Galaga, עושה את דרכו למסך הקטן בעיבוד לסדרת אנימציה חדשה.

Galaga, משחק הארקייד הפופולרי הגיע לזירת מכונות הארקייד בשנת 1981 דרך חברת Namco ועשה את דרכו לקונסולות הביתיות ה-Atari-7800 וה-Nintendo Entertainment System.

למרות שלא זכה להכרה וחידושים כמו Pacman, Astroids ו-Space Invadors, המשחק Galaga עדיין הצליח לצבור קהל מעריצים לאורך השנים ועדיין נחשב לאחד מהמשחקים הקלאסים של שנות השמונים.

המשחק הוצג לזמן קצר לצד משחקים כמו Pacman ו-Donkey Kong באכזבת 2015, הסרט “פיקסלים” בכיכובו של אדם סנדלר, אבל לעולם לא קיבל עיבוד עצמאי למקור מדיה כלשהו חוץ ממשחקי וידאו. כעת, המשחק יעשה את דרכו למסך הקטן בסדרת אנימציה חדשה מהמפיק והתסריטאי של החידוש האחרון ל”מסע בין כוכבים”, רוברט אורקי.

עוד לא ידוע אם אורקי יכתוב את הסדרה החדשה או רק יהיה אחראי על להביא את היקום הקוסמי של Galaga למאה ה-21, מה שבטוח, החוויה של יוצר הסרטים עם המשחק בילדותו על בטוח תתרום לו בלהביא את המשחק למסך הקטן בצורה ראויה ומכובדת.

הסטודיו שיהיה אחראי על אנימציית הסדרה יהיה ShadowMachine, שיצר מספר סדרות אנימציה בעבר אבל לא סדרה שנחשבת מרכזית על מסך הטלוויזיה, ואני לא חושב שזה גם המקרה פה- בהתחשב ש-Galaga זה משחק שלא כל כך מוכר לגיימרים של היום ושמדובר באדפטציה למשחק ארקייד ללא עלילה כלל, אני לא רואה את הסדרה מקבלת הרבה פרסום ומוצגת בשעות השיא של ערוצי סדרות האנימציה כמו Cartoon Network ו-Nickelodeon.

בכל מקרה, זה נהדר לראות את המשחק הקלאסי מקבלת קצת תשומת לב וזה במיוחד משמח לראות עוד משחק וידאו מקבל עיבוד למסך הקטן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה