ג'וד לואו חושף פרטים חדשים על "שרלוק הולמס 3"

ג'וד לואו, או איך שרובכם תכירו אותו- "דוקטור ווטסון", חושף סוף סוף פרטים חדשים לגבי הסרט השלישי בסדרת סרטי "שרלוק הולמס".

למרות שלואו יככב במספר שוברי קופות בזמן הקרוב ("חיות הפלא: פשעיו של גרינדלווד" ו"קפטן מארוול"), שיתוף הפעולה שלו עם רוברט דאוני ג'וניור ב-"שרלוק הולמס", תמיד ישאר כאחת מהסיבות העיקריות לביקוש הרב שלו.
הכימיה היוצאת מן הכלל בין דאוני (שרלוק הולמס) לבין לואו (דר ווטסון) ב-2009, הביאה את הסרט הראשון להצלחה כל כך גדולה, שכבר שנתיים אחר כך נחת הסרט השני בסדרה שגם גרף הצלחה לא קטנה בקופות. עכשיו, 7 שנים אחרי, הסרט השלישי עומד לבוא.

למרות שידוע שבסרט השלישי ייקחו חלק דאוני ולואו, חזרתו של הבמאי גאי ריצ'י עדיין לא ידועה. לפי הדיווחים הסרט יצא בדצמבר 2020, והעלילה לא ידועה, אך הכוכבים של הסרט מתחילים כבר לגרות אותנו עם פרטים חדשים.
כששאלו את לואו לגבי הפרטים החדשים, הוא אמר שלא יוכל לספר כמעט כלום, אך רמז שהצמד יחווה פרידה מסוימת של זמן רב, מה שכנראה אומר שיש תוכניות כנראה לאיחוד.

אפילו שפרטים אלה לא מאושרים עדיין רשמית, זה המידע הראשון שקיבלו המעריצים לגבי הסרט הקרב. בפעם האחרונה שראינו את הדמויות האלה ביחד, שרלוק ביים את מותו והתחבא בביתו של ווטסון בעזרת חליפות הסוואה. ורק כאשר ווטסון סיים לכתוב את ספרו הביוגרפי וכתב- "הסוף", שרלוק עבר ליד מכונת הכתיבה, והוסיף סימן שאלה אחרי המילה האחרונה- וכך גרם לנו להבין שהצמד עוד יחזור להרפתקאה נוספת.

להחזיר את הדמויות לשיתוף פעולה נוסף, ולהתמקד ביחסיהם, יכול לשמש כבסיס מצוין שהסרט יוכל להתפתח ממנו, וכמשהו שבלי ספק יביא מיליוני צופים שחיכו 7 שנים בשביל "שרלוק הולמס" נוסף.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה