ג’ורג’ ר. ר. מרטין בחר מי ימלוך בסוף של “משחקי הכס”

התגלו אחת מנקודות העלילה שג’ורג’ ר. ר. מרטין סיפר ליוצרי הסדרה “משחקי הכס” – זהירות ספוילרים למשחקי הכס וסדרת הספרים של “שיר של אש ושל קרח”

סדרת הפנטזיה “משחקי הכס” של רשת HBO הגיע לסופה ובין אם זו עונה טובה או רעה תלוי בהשקפתכם, מה שכן, סוף הסדרה היה בהחלט מפתיע שאפילו כתבנו על העונה ביקורת מלאה. אבל מאז שהסדרה הגיעה לסופה היו לא מעט ספקולציות מה היה מתוכנן בספריו המקוריים של ג’ורג’ ר. ר. מרטין שאמורים לצאת בעשורים הקרובים ומה היה מומצא על ידי יוצרי הסדרה דייויד בניאוף וד. ב. וייס, ומסתבר שהמלך שיושב בסוף הסדרה על כס הברזל הוא הבחירה של מרטין.

במהלך Making Game of Thrones המפסטד רייט (בראן השבור) מספר איך הוא גילה שהדמות שלו יהיה המלך של ווסטרוז ושהוא לא הצליח לקלוט את זה עד בניאוף ווייס אמרו לו שמרטין תיכנן את זה עבור בראן.

הייתי צריך פיזית לקום על הרגליים ולהסתובב בדירה שלי. אמרתי “מה?! אתם צוחקים” זה היה הדבר האחרון שציפיתי שיקרה. השתכנעתי שהם שלחו תסריט לכולם שבו הם נהפכים להיות מלך או מלכה, אז לא האמנתי לזה עד שקראתי עד הסוף.

אבל אני חושב שהוא דמות נהדר עבור תפקיד זה. לעולם לא חשבתם עליו ככה, אבל מה עוד אתם יכולים לבקש במלך מאשר אחד בלי שום חיבורים אישיים, בלי אג’נדה, אבל שיש לו הבנה רגועה של כל היקום? הוא האדם האידיאלי להיות בפיקוד.

דייויד ודן סיפרו לי שישנם 2 דברים שג’ורג’ ר. ר. מרטין תיכנן עבור בראן, וזו הייתה ההתגלות על שמו של הודור ושהוא יהיה מלך. אז זה די מיוחד להיות מעורב ישירות במשהו שהוא חלק מהחזון של ג’ורג’. זו הייתה דרך מאוד נחמדה לקפל את הכל.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

חוץ מהחשיפה שבראן יהיה מלך, היו הרבה ספקולציות שההחלטה להפוך את דאנריס למלכה המשוגעת גם היה בתוכניות של מרטין, מה שככל הנראה נכון. אבל יהיה מעניין לגלות בעוד הרבה שנים, כשמרטין יסיים את סדרת הספרים שלו, מה היה יעדם הסופי של שאר הדמויות האהובות עלינו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה