משחקי הכס – טריילר חדש מכין את כולם לקרב

טריילר חדש הגיע לעונה האחרונה והמצופה של משחקי הכס ובו כל הדמויות האהובות שלנו יוצאות למלחמה

אחד האירועים הטלוויזיונים הגדולים של העשור מגיע באפריל הקרוב, ולא, אני לא מדבר על האורוויזיון בישראל או הבחירות הקרובות, אני מדבר על העונה השמינית והאחרונה של סדרת הפנטזיה האפית “משחקי הכס”.

אחרי שהעונה האחרונה הסתיימה עם הגעתו של מלך הלילה דרומה מהחומה תודות לדרקון המת של דיינריס, לא יכולנו לחכות לראות את המלחמה האחרונה של האנושות מתחילה בעונה החדשה. מי ישרוד ומי ימות? אנחנו לא יודעים, אבל צפו בטריילר ותגידו לנו אתם.

לפי תמונת הטריילר ועוד מספר דברים בו, נראה שדיינריס וג’ון מחסלים מהלכים לבנים ואת החיילים שלהם במספר משימות, ככה שזה לא ייסגר עם קרב אחד סגנון שר הטבעות וזהו, ונראה שהמלחמה תהיה יותר טקטית. אנחנו כמובן נקבל את השיחה המצופה בין ג’יימי לבריאן, עכשיו שג’יימי החליט לעזוב את סרסיי ולהלחם עבור החיים, כמו שהוא אומר את זה. אבל החלק שהכי משך את תשומת ליבנו בטריילר זו אריה המפוחדת- אם אריה, אחת הבנות המפחידות של העונה הקודמת, שהוכיחה שהיא יכולה להלחם ולנצח מישהי מסוכנת כמו בריאן, בורחת ממשהו. ככל הנראה שהמשהו הזה הוא מאוד מסוכן ומפחיד.

אבל לא הייתי מניח שהסדרה יהרגו אותה, בגלל שכפי שהמון אנשים יודעים הסדרה לא עוקבת יותר אחרי הספרים של ג’ורג’ ר. ר. מרטין ולכן פחות ליברלית עם הריגה של דמויות אהובות קהל. בכל מקרה, אין ספק שהרבה אנשים ימותו וכל העולם יהיה בסכנה בזמן סרסיי יושבת לה בסבבה שלה במעלה המלך.

העונה השמינית והאחרונה של משחקי הכס תתחיל ב-14 באפריל.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה