ה-Spinoff של משחקי הכס יהיה רוב הסיכויים Prequal

HBO, חברת הענק מאחורי משחקי הכס, ככל הנראה תוציא Prequal לסדרה האגדית אחרי סיומה.

משחקי הכס היא אחת הסדרות הכי טובות בטלוויזיה, כל אחד מאיתנו הצטרף לתופעה שכבשה את העולם מתישהו, בין אם זה בעונה הראשונה או הרביעית, כולנו נמשכים לעולם Westeros ולדרמה שסובבות את כס הברזל, אני בטוח שכולנו נרגיש חור גדול בתרבות והפנאי שלנו עם סיומן של שתי העונות האחרונות.

בכתבה קודמת, דיברנו על הסיכוי שעם סיום משחקי הכס, HBO תוציא ספין-אוף ומה יכול להיות הסיפור שייבחרו, אחרי שחשבנו שאולי ייבחרו לספר לנו מה קרה במרד של רוברט או הקרב של המשמר עם המהלכים הלבנים על החומה לפני 1000 שנים, נראה כי באמת זה הכיוון שיילכו ב-HBO.

בראיון לאחרונה, Casey Bloys, מנהל לוח הזמנים התוכניתי של HBO הציע מספר רמזים למה יקרה אם תהיה סדרת משחקי כס חדשה, הם ככל הנראה נוטים לעבר.

Prequal מרגיש הכי פחות מלחיץ (לעומת ספין-אוף). ההיסטוריה של Westeros שסיפק לנו ג'ורג' ר. ר. מרטין נותנת לנו מרחבים כך שאפשר להגיד לכותב "אם אתה היית הולך לעשות את זה, אז לך עד הסוף", ואנחנו נראה מה נקבל. אבל אני לא מרגיש איזשהו לחץ שאנחנו חייבים שיהיה לנו משהו.

כמובן שהעולם המיתולוגי של Westeros מספק מלא אופציות עבור הסטודיו להמשיך להרוויח על הכותר, אפילו מרטין בעצמו דחף לשוליים הרבה מההיסטוריה העתיקה של ספריו על מנת להתרכז בדמויות המרכזיות ומשפחותיהם, אפילו הפך חלק ממנה לסדרת רומנים בשם A Knight of the Seven Kingdoms.

מעריצי הסדרה יכולים להרגע בעניין חליבת הכותר האהוב עליהם רק כדי להרוויח עוד דולרים, נראה כי הסטודיו לא יפיק עוד חומר אלא אם כן הוא באמת רוצים וחושבים שזה יצליח.

זה כזה קניין גדול שזה יהיה טיפשי מצידנו לא לחקור אותו, אבל קבענו רף די גבוה. אנחנו ניקח מספר נסיונות לעשות את זה. אני לא הולך לעשות את זה רק בשביל לעשות את זה. זה חייב להרגיש מאוד מיוחד. הייתי מעדיף שלא יהיה שום המשך ולהשאיר את זה כמו שזה מאשר שיהיה לנו משהו שסתם זירזנו החוצה.

ראיון מלא בלינק הבא.

זה מאוד מרגיע הידיעה שהסטודיו מכבד את משחקי הכס ושוקל להמשיך אותו בסביבה חדשה, מה שבטוח, אפשר רק לחכות בקוצר רוח להמשך הסדרה ב-25 ביוני.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה