כוכבי הגיימינג- פרק רביעי עם סטינגר ישראל

צוות PCGalaxy גאה להציג את הפרק הרביעי -"הפרק בלי לידור שהשאיר בליבי חור" של פודקאסט “כוכבי הגיימינג”!

PCG4

בפודקאסט החדש והמצומצם יחסית בשל היעדרו של העורך והמנהיג הרוחני של הפודקאסט, לידור, תזכו לשמוע אותי ואת הלנה, ששבה לפודקאסט בטוב ליבה כחלק מחגיגת יום הולדתה, רבים על מי גיבור הילדות העליון של כולנו, סוניק או מריו? ויעלה ל-YouTube לנוחיותכם. בהמשך שנינו מארחים את אריאל (שם בדוי, לפי המראה שלו אני חושד שמדובר בבן של מנכ"ל נינטנדו אמריקה – Reggie Fils-Aime)  מערוץ היוטיוב סטינגר ישראל ומדברים טיפה על העולם האפל של הכנת סרטונים ליו-טיוב, עונים על שאלות מהקהל, ובעיקר מדברים המון המון שטויות.

 

הנה פרטי הפרק על פי התיאור ב-YouTube:

Mario Galaxy 2 Review by Mathewmatosis

Sonic 2 HD Remake Walkthrough Part 1 2012 Gameplay Alpha 1080p S2HD by HassanAlHajry

המעבדה – "הפתעה" by סטינגר ישראל

ועכשיו לפינה “ כוכבי הגיימינג ממליצים ”, בה אנחנו ממליצים על סרטון שאהבנו או עבודה מסוימת שאהבנו של האורח! והפעם, הסרטון הבא של אריאל מהערוץ "סטינגר ישראל" בו הוא מראה לנו שגם בעולם הוירטואלי, ההלכה ותורת ישראל קודמים לכל. הסרטון, ששמו בישראל "כבוד הרב", מתאר טוב מאד דברים שתוכלו לצפות מהם מהערוץ שכן הוא מראה שימוש די יצירתי בעולם של מיינקראפט, במיוחד כשמדובר בסרטוני יו טיוב ישראליים שחיבורם עם המשחק בדרך כלל הניב תוצאות בינוניות ומטה, מומלץ מאד!

 

נהנתם? שתפו עם חבריכם! סבלתם מכל רגע? שתפו עם אוייבכם! ובשני המקרים תרגישו חופשי להשאיר לנו פידבק, בקשות, ושאלות גם לנו וגם לאורחינו הבאים.

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר\י תגובה