פרטים חדשים על המשחק החדש בפיתוח של חברת Gearbox

מה זה Project 1v1? ועל מה סטודיו Gearbox עובד במקום המשחק הבא בסדרת Borderlands?

משחקי רשת ממשיכים להיות פופולרים מתמיד, בין אם זה מצבי המשחק במשחקי יריות של חברת EA או משחקי הבאטל רויאל שמציפים את השוק, הפוקוס של רוב המשחקים היום הולך לכיוון מתן משחק רשת מול החברים. כך גם עם המשחק הבא של חברת Gearbox שכעת נקרא בזמן הפיתוח בשם Project 1v1.

במהלך כנס E3, החברה נתנה לי לנסות Build ראשוני של המשחק שלהם והוא, בדרך הפשוטה ביותר לתאר אותו, משחק יריות בגוף ראשון סגנון Unreal Tournament של אחד על אחד. מה זה אומר? אתם בוחרים אלוף, סט נשקים ויכולות שהגדרתם מראש בחמישה Loadouts ונלחמים בקרבות אינטנסיביים אחד נגד השני עד גמר הזמן. המנצח נשאר המלך ומתמודד מול השחקן הבא, בזמן שהמפסיד מחכה להזדמנות נוספת לכבוש את הגבעה.

הנשקים מיוחדים ומגניבים מאוד כמו קרן חשמול, מקלע משגר טילים ולייזר שאחרי שאתם יורים אותו אתם יכולים לנוע על השובל שהוא משאיר. בנוסף, יש לכם יכולות נטענות כמו מהירות מוגברת, השתגרות וריפוי עצמי. לאלוף יש גם יכולת סופר אחת שמחסלת מאוד מהר את היריב כמו הפיכה לכדור אש מעופף או האהוב ביותר על המפתחים, זימון חרב אקסקליבר שאחרי שלושים שניות זמינה לשליפה ולחיסול האויב תוך רגע.

חוץ מזה, למפתחים לא היה עוד מידע לגבי המשחק, לא על הפלטפורמות המתוכננות ולא אם יהיה אפשרות לשחק במשחק לוקלית. אבל אני בטוח שהמשחק יהיה זמין לכל הפלטפורמות כשיצא ככל הנראה בשנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה