Geek Picnic – חוויה מלאת טכנולוגיה

משעמם לכם הפסח? עוד מחפשים איך לנצל אותו? למה שלו תלכו אל ה-Geek Picnic?
פסטיבל שכולו טכנולוגיה מתקדם שאולי ואפילו לא שמעתם עליה, נשמע מעניין? תמשיכו לקרוא לכל הפרטים.

מה הוא פסטיבל ה-Geek Picnic?

גיק פיקניק הוא אירוע בינלאומי והוא סוף סוף קפץ לביקור בארץ!
הפסטיבל שהוקם בגן סאקר שבירושלים החל אתמול והוא יימשך עד יום חמישי בזמן שכל יום מחולק לשני חלקים (פיקניק בוקר ופיקניק ערב).

במשך התקופה בה המבקרים יזכו ליהנות ממגוון רחב של מוצגים, כגון:

 • יד האלוהים – פרויקט אשר נוחת אלינו היישר מארצות הברית, יד ענקית המגיעה לגובה של 10 מטרים, שוקלת מעל 6 טון והולכת למעוך 20 מכוניות תמימות – או שבעצם אתם תעשו זאת באמצעות השליטה שתהיה כולה בידיים שלכם!
 • מופע הברקים ומסתורי המדע – מופע אשר ישלב בין עולם הקסם והמדע ויציג בפנינו כמה קסום המדע, תלמדו להכין רקטות, ללכת על המים ואפילו לרקוד עם ברקים!
 • חיים מקבילים – כבר שנים שאנחנו שומעים על מציאות מדומה אבל מה נסגר איתה? ואיפה היא נמצאת כיום? הכל תגלו בחווית מציאות מדומה אשר תועבר בזכות היוצרים VrGoogles, מפתחי משקפי מציאות מדומה המשתמשים במכשיר הסלולרי שלכם, במקום תוכלו לחוות מגוון מצבים מדהימים החל מרכיבה על סוסים או על רכבת הרים ועד טיסה לא נורמלית אל החלל הרחוק, הכל בזמן שאתם נמצאים במקומכם על כדור הארץ.
 • אנשים ביוניים – בעבר אנשים אשר נולדו עם מום או סבלו מתאונה קשה נאלצו לחיות עם מחסור קשה באיבר חשוב ובכך להישאר מוגבלים לשארית חייהם, כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן להציע לאותם האנשים חיים חדשים ואף לעזור להם לחזור ליהנות מכל הדברים שנהגו לעשות לפני, הכל בזכות פיתוח חכם ותכנות נכון – נשמע מעניין?
 • מירוץ בשחקים – רחפנים השתלטו על עולם הספורט ונכנסו אל קטגוריית המרוצים, בגיק פיקניק תוכלו לחזות מופע מלא פעלולים של מטיסי רחפנים מקצועיים, כמו כן תיהנו ממירוץ רחפנים כמו שלעולם לא ראיתם.
 • המייקרים באים – תנועה עולמית הפעילה בצורה דיי גדולה גם בישראל, תנועה המתחלקת לקבוצות שכל מטרתן זה לשלב בין אומנות וטכנולוגיה וליצור יצירות מעניינות במיוחד המבצעות פעולות פשוטות למידי, פשוט תגיעו לראות – זה מדהים.
 • מתחם החלל – עמותת החלל הישראלית SpaceIL מגיעה ומציגה את החללית שבנה במטרה להגיע לירח כחלק מהתחרות הבינלאומית Google Lunar XPRIZE, כחלק מהאירוע תוכלו לצפות בסרט Back To The Moon For Good – "בחזרה לירח לתמיד" אשר מספר את סיפורו של מירוץ החלל המודרני.
 • החבר האנדרואיד שלי – רובוטים, רובוטים בכל מקום. תוכלו למצוא מעל 20 רובוטים אשר מגיעים מכל מיני מקומות בעולם, ובקיצור – BB8 ו-R2D2 ממלחמת הכוכבים יהיו שם!
 • עולם מודפס – מדפסות תלת מימד כבר נכנסו מזמן אל השוק והן נמצאות כמעט בכל תחום, אפילו ברפואה, במקום יוצגו יותר מ-30 מדפסות, תוכלו לראות איך התהליך עובד ואפילו לקחת בו חלק, מהנייר אל יצירה חיה.
 • היער של אינטל – ענקית הטכנולוגיה מגיע אל ה-Geek Picnic ותציג בפניכם את הפיתוחים האחרון והמתקדם ביותר שלהם, בין היתר תוצג טכנולוגיית ה-RealSense שבאמצעותה בין היתר תוכלו להטיס רחפנים בעזרת הנפת הידיים שלכם!
 • מגוון הרצאות בנושאי מדע, אומנות וטכנולוגיה מפי פרופסורים וממציאים מישראל ומחוצה לה, כל הפרטים כאן.
 • מעבר לכך, עוד המון סדנאות ופשוט המון דברים שאנחנו בספק כי תספיקו לגלות בזמן שתהיו שם – אז לפחות קראו עליהם כאן.

Geek Picnic

אז בקיצור, נשמע שמה שהולך שם מטורף, אנחנו נבקר שם מחר בערב ונחזור עם המון חוויות, לרכישת כרטיסים גשו לכאן.
כמו כן מוזמנים להגיב ולשלוח לנו חוויות שלכם מהאירוע, מעניין אותנו מאוד מה הכי אהבתם?

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה