נחשף טריילר משחקיות חדש ל-Generation Zero

טריילר משחקיות חדש נחשף עבור המשחק Generation Zero.

המפתחת Avalanche Studios שחררה טריילר חדש עבור המשחק עליו היא עובדת, Generation Zero. הטריילר חושף לנו את המשחקיות, העולם והאויבים במשחק בפעם הראשונה.

עלילת המשחק לוקחת אותנו אל גרסה חדה של שוודיה של שנות ה-80, בה מכונות עוינות פלשו אל המדינה השקטה. המטרה שלנו היא לבוא ולהילחם נגד אותן מכונות, ועל הדרך לחשוף את הסיבה האמיתית להימצאות שלהם כאן. על ידי שימוש בטקטיקות ומלחמת גרילה תהיה לנו האפשרות לפתות, לשבש ולהשמיד את אותן מכונות עוינות.

את הלחימה נגד המכונות נוכל לבצע לבדנו, או להתאחד יחד עם עוד 3 חברים שלנו, ולהביס אותם אחת ולתמיד. באמצעות היכולות המיוחדות של כל אחד נשתף פעולה בכדי להפיל את האויבים, להציל חברים העומדים ליפול ולחלק את השלל בינינו לאחר שהבסת האויב.

כרגע עוד לא ידוע בדיוק מתי Generation Zero ישוחרר, אבל זה יקרה במהלך שנת 2019 והוא יהיה מיועד עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

מה אתם חושבים על המשחק עד כה? באיזה תאריך ישוחרר המשחק לשוק? האם נזכה לראות עוד הצצה אליו? נשמח שלמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה