טריילר ותאריך השקה חדש ל-Redeemer: Enhanced Edition

תאריך ההשקה של Redeemer: Enhanced Edition, אבל בזכות זה קיבלנו טריילר חדש.

מי שציפה לקבל את Redeemer: Enhanced Edition בזמן הקרוב ייאלץ להמתין עוד קצת, מכיוון שהמשחק נדחה לתקופת הסתיו. עוד אין תאריך רישמי, אבל זה בהחלט קרוב.

המשחק Redeemer: Enhanced Edition הוא למעשה חידוש מודרני לסגנון משחקי הלחימה הברוטלים של פעם, בהם אנחנו מכים, גודעים ומפוצצים את דרכנו מבעד לנחיל של אויבים. כל האמצעים כשרים אגרופים, בעיטות, השלכת פטישים, שימוש בכלי נשק חמים, שימוש יצירתי בסביבה להשמדת האויבים, מה שרק תרצו.

הסיפור עוקב אחרי Vasily, שבעברו היה אחד מגדולי הסוכנים הפעילים שעבדו עבור אחד מארגוני יצרני הנשק הקיברנטי הגדולים בעולם. היום הוא נמצא באחד מהמינזרים המבודדים בעולם בכדי להשאיר מאחוריו את החיים הללו. אבל לאותו ארגון שהוא עבד תחתיו היו עבורו תוכניות אחרות. המטרה של הארגון היא לתפוס אותו ולהפוך את Vasily לאחד מהלוחמים הקיברנטיים שלהם.

במשך 20 שנה ניסה Vasily למצוא את השקט והשלווה שלו בין אחיו הנזירים, עד שיום אחד הארגון הצליח למצוא את עקבותיו, וכעת הוא סוגר על מיקומו של Vasily. הם חושבים שכעת הוא נמצא בידיים שלהם, אך אין להם מושג מה מצפה להם כשייפגשו בו פעם נוספת.

כפי שציינו קודם לכן, עוד אין תאריך יציאה רישמי עבור Redeemer: Enhanced Edition, אבל בעת ההשקה שלו הוא יהיה זמין עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-Nintendo Switch.

מה אתם חושבים על המשחק עד כה? באילו דרכים יצירתיות אתם מתכוונים להשמיד את האויבים של Vasily? נשמח לשמוע את תגובתכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה