“מכסחי השדים 3”-מידע על תפקידיהם החדשים של ארני הדסון ופול ראד

הסרט “מכסחי השדים 3” עתיד לצאת לאקרנים ב-10 ביולי 2020. לקראת פירוט על התפקידים של ארני הדסון (בנוסף עם מסר למעריצים שאסור לכם להחמיץ) ופול רוד, נדבר על פרטים בסיסיים הנוגעים לסרט. הסרט בבימויו של ג’ייסון רייטמן, בנו של איוון רייטמן, שהיה הבמאי המקורי של “מכסחי השדים” בשנת 1984 וגם של הסרט השני בשנת 1989. ראוי לציין שבניגוד ל”מכסחות השדים”, הסרט השלישי מהווה המשך ישיר לשני הסרטים הראשונים בסדרה.

מהסרט המקורי של “מכסחי השדים” ביל מוריי, סיגורני ויבר, ודן אקרויד יהיו מעורבים ב”מכסחי השדים 3″ וכנראה יחזרו לגלם את הדמויות האהובות. בנוסף, אנני פוטס הביעה התעניינות לחזור וכעת לפי עדכון חדש, ארני הדסון ששיחק בסרט המקורי יחזור להשתתף בסרט החדש.

תפקידו של ארני הדסון+מסר למעריצים

הדמות אותה גילם הדסון, ווינסטון זדמורה תמיד התבדלה מעט ממכסחי השדים האחרים בשל היותו הלא-מדען היחיד בקבוצה, אך למרות זאת הוא הביא נקודת מבט שונה שגרמה לקהל להזדהות איתו בשני הסרטים הראשונים בסדרה. לאחר הכרזת הסרט מוקדם יותר השנה, חשף הדסון כי טרם פנו אליו לגבי ההשתתפות ואחר כך ציין כי פנה לג’ייסון רייטמן ישירות ודבר זה הוביל לחזרתו למכסחי השדים ב-2020. ארני הדסון חשף בהודעת וידיאו מקוונת שהוא מצלם בימים אלה סצינות לסרט ההמשך הקרב של ג’ייסון רייטמן. כחלק מהודעת וידיאו המתואמת אישית שהועלתה הדסון מופיע בתלבושת של מכסחי השדים, אך ככל הנראה לא זו מהסרט החדש. תוכלו לצפות במסר האישי של הדסון בקישור המצורף:

https://www.cameo.com/v/5d613373649f470116d59f00

בסרט יככבו מקנה גרייס (“אנאבל 3”) ופין וולפארד (“דברים מוזרים“) שיגלמו אחים ולצידם קארי קון תשחק את תפקיד האם וכמו שעולה מן הכותרת פול רוד גם ישחק בסרט. זה עניין של זמן עד שנקבל פרטים מדויקים יותר הקשורים לדמויות ויתכן שטריילר הצצה יופיע לראשונה מתישהו בעונת החגים הזו או בתחילת השנה הבאה.

תפקידו של פול ראד בסרט

בסרט, פול ראד מגלם סייסמולוג שמעורב ברעידות אדמה מוזרות בעיר ועבודתו כמורה בבית הספר לקיץ נראית כמו סיפור כיסוי שמטשטש את הסיבה האמיתית לכך שהדמות של ראד מגיעה לעיר. ברור שראד מגלם דמות שמגיעה מחוץ לעיירה הקטנה הזו, וזה מצביע על פוטנציאל לאויבות ראשונית בינו לבין משפחתו העיקרית של הסרט. ראד חוקר את רעידות האדמה הללו ומאוחר יותר מגלה את הקשר שלהן לרוחות רפאים. כך שיכול להיות שראד יהיה בין מכסחי השדים החדשים של הכותר, נמתין ונראה. 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה