מכסחי השדים 3 בדרך אלינו – טיזר טריילר חדש

באופן מפתיע לגמרי, אנחנו מקבלים סרט המשך בכותר "מכסחי השדים" שימשיך את הסיפור של הסרטים המקוריים.

אם יש סרט שתמיד נראה יותר חלום ממציאות זה סרט ההמשך בכותר "מכסחי השדים" שלו חיכינו שנים. הסרט היה בתכנון במשך כמעט יותר משני עשורים אבל בעיקר היה בפיתוח סביב דיבוריו של הכוכב דן אקרויד שניסה כל הזמן לקדם את הסרט השלישי בסדרה, למרות חוסר רצונו של אחד הכוכבים האחרים, ביל מארי.

אם חוסר הרצון של ביל מארי בסרט המשך גרם לנו לחשוב שיש סיכוי קלוש לסרט, מותו של הרולד ראמיס חתם את גורל הסרט השלישי סופית. לאחר מותו, קיבלנו את סרט האיתחול השנוא בידי המעריצים "מכסחות השדים".

כעת, אחרי איתחול כושל ומותו של הכוכב שהיווה חלק משמעותי מהגאונות של הכותר, אנחנו מקבלים סרט המשך מהבמאי ג'ייסון רייטמן, הבן של הבמאי והמפיק של הסרט המקורי אייבן רייטמן, מה שמחזיר לנו את התקווה. הנה טיזר טריילר רשמי:

רייטמן הגיב על ההכרזה של סרט ההמשך המפתיע ואמר:

הפרק הבא בכותר המקורי. מה שקרה בשנות ה-80 קרה בשנות ה-80 והסרט הזה מתרחש בימים אלו.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

הסרט מתוכנן עבור 2020 ואני די בספק שהעלילה או השחקנים כבר סגורים. נראה, לפי הטריילר, רק שהוחלט שהסרט ימשיך את הסיפור ויתרחש בזמנים שלנו, מה שככל הנראה אומר שנראה מעורבות כלשהי של דן אקרויד, ארני הדסון וביל מארי (אולי כטובה לכך שדן אקרויד ישתתף ב"ברוכים הבאים לזומבילנד 2").

בכל מקרה, זה יותר ממרגש לראות את כותר "מכסחי השדים" סוף סוף חוזר כמו שצריך, אולי זו פשוט הנוסטלגיה שלי אבל אני יותר ממתרגש לגלות עוד לגבי הסרט החדש.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה