הדלפה: רינדור תלת מימד של ה-iPhone החדש זלג לרשת

בעקבות הדלפה חדשה שצצה ברשת הדמיה של מכשיר ה-iPhone החדש מבית Apple זלג לרשת

אני יודע שאתם רוצים לצאת כבר לרחובות עם לפידים וקלשונים ולחפש את חנות ה-Apple הראשונה שאתם רואים אבל חשוב לזכור שזו עדיין רק הדלפה ולא הבטחה (למרות שהמדליף לא טעה כבר המון זמן..). בציוץ חדש שהעלה המדליף הידוע @OnLeaks חשף המדליף רינדור חדש של מכשיר האייפון המצופה, תחת השם iPhone XI ולפי מה שזה נראה, דווקא היא החברה מקופרטינו, ששואלת רעיונות עיצוב הפעם, וזאת מהחברה הסינית Huawei עם מערך צילום משולש באייפון.

כבר במבט מהיר על התמונות שהופצו על ידי המדליף, נוכל לראות את מערך הצילום המשולש אשר תופס ריבוע ענק בעל קצוות מעוגלים בחלקו האחורי של המכשיר. על פי ההדלפות האחרונות, זו היא אינה הפתעה שהחברה עומדת לעבור למערך צילום משולש עם דגמי האייפון הבאים, ומהלך זה עתיד להגיע כתוצאה משילוב חיישן ToF (ר”ת Time of Flight) חדש למדידה ומיפוי של עצמים.

על אף הסכסוכים בין השניים, המדליף הפופולרי Ice Universe צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי התמונות אשר הופצו על ידי OnLeaks הינן נכונות וזה הוא אכן עיצובו של ה-iPhone XI. תאריך הכרזתו של המכשיר צפוי לתפוס מקום בחודש ספטמבר שבסוף השנה, זאת בשעה שגם OnLeaks בעצמו טרח לציין כי העיצוב נתון לשינוי וזה הוא מכשיר הנמצא בשלבי הנדסה מוקדמים בלבד.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה