הסדרה של ליידי סיף מגיעה ל-Disney Plus

הסדרה שמבוססת על הדמות ליידי סיף מסדרת סרטי ת'ור והקומיקס, צפויה להיות מושקת ברשת הסטרימינג Disney Plus.

אולפני Marvel עובדים כרגע על סדרה בעלת שישה עד שמונה פרקים של הדמות ליידי סיף (בגילום השחקנית ג'יימי אלכסנדר) שתושק, ככל הנראה, ברשת Disney Plus. רשת הסטרימינג עומדת בראש מעייניה של חברת Disney בדרך ליצור תוכן מקורי ואיכותי, כגון אדפטציית לייב-אקשן לסרט הקלאסי "היפהפייה והיחפן" וסדרת "מלחמת הכוכבים" – Mandalorian. נראה ש-Marvel במרכז הפרויקטים הללו עם קווין פייג' וצוותו, העובדים על מס' סדרות טלוויזיה בשביל רשת Disney Plus.

ג'ק שייפר, הכותב של "קפטן מארוול" (שמגיע אלינו בקרוב לקולנוע) הוצמד לסדרה של ויז'ן וסקארלט וויץ' (Vision & The Scarlet Witch), בעוד שכותב "אמפייר" (Empire) מלקולם ספלמן הוצמד לסדרה אחרת, גם עם דמויות מוכרות לא פחות – "פאלקון וחייל החורף" (Falcon and The Winter Soldier). כמו כן, גם סדרת טלוויזיה של הדמות הפופולרית והשנויה במחלוקת לוקי (Loki) בפתח, עם טום הידלסטון שאמור לחזור לגלם את המכשף השובב, אך נדמה שהידלסטון לא יהיה השחקן היחיד מסרטי ת'ור שיחזור ליקום מארוול ב-Disney Plus.

למרות כל השמועות, עדיין לא בטוח במאה אחוז האם הסדרה של הלוחמת האמיצה ליידי סיף אכן תצא לפועל, כשכרגע היא נמצאת בשלבים מאוד התחלתיים בתכנונה. לאולפני Marvel יש מספיק סדרות בשרוול נכון לעכשיו, ולכן ישנם ספקות האם הם יצליחו להוציא לפועל את כולן. יכול להיות שג'יימי אלכסנדר אף תופיע בתור הדמות גם בסדרה של לוקי – שכרגע נחשבת לסדרה העיקרית בה האולפנים מתמקדים.

ליידי סיף היא דמות פופולרית ללא ספק, במיוחד בגילומה של אלכסנדר שנחשבת למועדפת ע"י המעריצים – עד כדי כך שאפילו הגיחה להופעות אורח (Cameo) בסדרה המצליחה של Marvel "סוכני S.H.I.E.L.D". הדמות הייתה אמורה להופיע אף בסרט האחרון של ת'ור, "ת'ור: גראגנרוק" אך בשל אילוצי לו"ז זה לא התאפשר לבסוף. לפי האחים רוסו, סיף לא שרדה את נקישת אצבעו של ת'אנוס והתאדתה יחד עם חצי מהיקום. זו לא אמורה להיות בעיה כמובן, היות והאירועים הללו אמורים להימחק בסרט הבא של "הנוקמים".

אם וכאשר הסדרה תצא לאור, לא ברור האם היא תתרחש לפני או אחרי "ת'ור: ראגנרוק" ו-"הנוקמים: מלחמת האינסוף"/Avengers: Endgame. אם זה יתרחש לפני, זה יציג בפנינו את סיפור המקור של אחת מהלוחמות הכי חזקות ואמיצות באסגרד. פרטים נוספים על הסדרה יובאו בהמשך.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek Chick@. הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה