ג'ינה קראנו מפוטרת מהסדרה The Mandalorian

במקרה ופספסתם את הסערה סביב פיטוריה של השחקנית ג'ינה קראנו, החלטנו לרכז עבוריכם את התהפוכות והשמועות

אחת מהסדרות המצליחות ביותר על המסך הקטן בשנה האחרונה היא The Mandalorian בכיכובו של פדרו פסקל, שכללה עונה שנייה נהדרת אותה סיקרנו פה באתר. אחת מהכוכבות שלקחו חלק בסדרה ועזרו לה להפוך להצלחה היא לוחמת ה-MMA לשעבר ג'ינה קראנו שגרמה לפיטוריה מחברת Disney אחרי ציוץ פוליטי אחד יותר מדי.

קראנו הביעה בעבר בטוויטר ואינסטגרם את דעותיה הפוליטיות והפוגעניות כאשר שינתה את הביוגרפיה שלה ברשת החברתית ל"beep/bop/boop", כהעלבה כלפי שמות התואר של קהילת הטראנס, וכאשר טענה שמשהו לא בסדר בהצבעות הבחירות של ארצות הברית שהובילו להפסדו של דונלד טראמפ. אבל השיא הגיע רק לפני מספר ימים.

בסטורי חדש, קראנו דיברה על הרדיפה של היהודים בתקופת השואה והשוותה את השנאה כלפי העם היהודי לשנאה כלפי אנשים עם דעות פוליטיות שונות מאנשים אחרים, זאת אומרת, השוותה את היהודים המקופחים של גרמניה הנאצית למצביעי הימין של ארצות הברית.

סערה של תלונות ותגובות שנאה התחילו לתקוף את השחקנית שמחקה מאז את הצהרתה, מה שהוביל להאשטאג חדש שדרש לפטר את השחקנית.

חברת Disney, כמה שעות לאחר מכן, הודיעה שתפטר את השחקנית ושהפוסטים שלה הם בלתי מקובלים.

הפוסטים שלה ברשתות חברתיות שמשפילים אנשים בהתבסס על התרבות שלהם וזהותם הדתית הם נוראים ולא מקובלים.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

חוץ מ-Disney, גם חברת LucasFilm הודיעה שאיננה מתכננת לעבוד בעתיד עם השחקנית.

השחקנית כמובן יצאה למגננה עם מספר דמויות מפתח בפוליטיקה הימנית שיצאו להגן עליה, ביניהם בן שפירו שיצר את Daily Wire והודיעה שיפיק סרט חדש בכיכובה. תגובתו הייתה:

אנחנו נרגשים להביא את הכשרון של ג'ינה לאמריקאים שאוהבים אותה, ואנחנו להוטים באותה מידה להראות להוליווד שאם הם רוצים להמשיך לבטל את אלו שחושבים אחרת מהם, הם רק יעזרו לנו לבנות את חללית ה-X-wing שתהרוס את כוכב המוות שלהם.

הציטוט מהלינק הבא.

בעקבות פיטורה של קראנו, מעריצים של הסדרה התחילו לקדם שחקניות שילבשו את מגפיה של קארה דיון במקום ג'ינה בעונה הבאה של הסדרה ובסדרות הספין אוף בהן היא כביכול הייתה אמורה לקחת חלק. מעריצים מסוימים חושבים שליהוקה של כוכבת MMA אחרת כמו רונדה ראוזי יתאים, אך המועמדת המרכזית שרוב הקהל מעוניין לראות חוזרת למסך בתפקיד היא לוסי לולס, שגילמה את זינה הנסיכה הלוחמת בשנות התשעים וכיכבה בסדרות נוספות מאז כמו "ספרטקוס" ו"אש נגד כוחות הרשע".

בכל מקרה, בהתחשב בכך שהעונה השנייה רק כעת הגיעה לסופה וצילומי העונה הבאה וסדרות הספין אוף עוד לא החלו, ל-Disney יש מספיק זמן למצוא את הכוכבת המתאימה שתגלם את קארה הקשוחה או לכתוב אופן שבו שלא נראה את שכירת החרב חוזרת למסך.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה