עימות חזיתי מקבל סרט המשך רשמי

סרט האקשן האהוב "עימות חזיתי" של ג'ון וו, בכיכובם של ג'ון טרבולטה וניקולס קייג', מקבל סרט המשך רשמי

אף כותר של שנות התשעים והשמונים לעולם לא באמת מת. ככה למדנו בעשור האחרון כשראינו את שובם של "מוות אכזרי", "קרטה קיד", "בחורים רעים לתמיד" וכעת אנחנו רואים את זה יותר מתמיד עם איתחול/המשך לסרט האקשן של ג'ון וו "עימות חזיתי".

לאילו מכם שלא מכירים, הסרט מתרכז בסוכן FBI אותו מגלם ג'ון טרבולטה שנאלץ להחליף את פניו עם אויבו המושבע, טרוריסט בשם קאסטר טרוי, אותו מגלם ניקולס קייג', כדי למצוא פצצה ששתל טרוי בלוס אנג'לס. הסרט היה הצלחה מסיבית בקופות הקולנוע והיה מהפכני ברעיון שלו שבו שני שחקנים משחקים גם את גיבור הסרט והנבל, עם הופעות מטורפות משני השחקנים שידועים במשחק יתר על המידה שלהם.

עם סוף, שראה את מותו של קאסטר ואת גיבורינו חוזר לפרצופו המקורי ומתאחד עם משפחתו, לא ממש נשארה דלת פתוחה לסרט המשך, אבל כמובן זה לא יעצור את הוליווד.

אדם וינגרד, במאי הסרט "גודזילה נגד קונג", עובד ביחד עם סימון ברט לכתוב תסריט עבור איתחול של הכותר. וינגרד מיהר להגיב לדיווח, שרבים התלוננו שנועד לחדש את סרט האקשן האהוב, ואמר שאין לו כוונה לחדש או לאתחל את הסרט, אלא להמשיך אותו.

יהיה מעניין לראות איך הבמאי הצעיר ימשיך את הסרט, שנראה שיש לו הערצה רבה. האם השחקנים יחזרו לתפקידי האקשן האייקונים שלהם? נגלה בהמשך וכמובן שנדאג לעדכן עם פרטים נוספים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה