גודזילה נגד קונג נדחה לסתיו שנה הבאה

סרט המפלצות המצופה של הקרב בין שתי המפלצות המפורסמות ביותר בכל הזמנים, "גודזילה נגד קונג", נדחה מתאריך היציאה שלו של מרץ 2020.

מאז שחברת Legendary החליטה ליצור יקום סינמטי שלה סביב המפלצת היפנית האגדית גודזילה עם "גודזילה: מלך המפלצות" ו"קונג: אי הגולגולת", הייתה לחברה מטרה אחת משמעותית על הכוונת והיא העימות העתידי והמצופה של גודזילה נגד קונג.

שתי המפלצות נפגשו כבר בעבר בסרט מפלצות עם שחקנים בתחפושת של סטודיו Toho ב-1962. מאז כל אחת מהמפלצות קיבלה אינספור סרטים משלה אבל לעולם לא התעמתו שוב. שנה הבאה, העימות אמור סוף סוף להתרחש אבל לצערנו הרב, נצטרך לחכות עוד יותר מחצי שנה נוספת כדי לראות אותו קורה סוף סוף על המסך הגדול באפקטים ממוחשבים מרהיבים.

הסרט, שהיה אמור לצאת ב-13 במרץ 2020, כעת יצא ב-20 בנובמבר 2020 במקום.

השינוי בתאריך היציאה של הסרט אולי נגרם בגלל לוח הזמנים העמוס של חודש מרץ, שכולל את הסרט המצופה של Pixar "קדימה" וחידוש הלייב-אקשן של Disney ל"מולאן", אבל בהתחשב בכך ש"גודזילה נגד קונג" היה הסרט היחיד באותו השבוע שלו, אני מאוד בספק שמדובר בהתנגשויות עם יציאות של סרטים אחרים.

במקום זאת, אני מאמין שמדובר בתיקונים למוצר הסופי- ההפקה של הסרט הסתיימה כבר חודש לפני יציאת הסרט "גודזילה: מלך המפלצות", אז הסרט כבר היה חתום ומוכן, אבל ככל הנראה בעקבות הביקורות השליליות שקיבל סרטו האחרון של גודזילה, אולי החליטו לבצע צילומים מחדש ואפילו עריכה מסוימת לחלק לאפקטים על מנת להעלות את איכות הסרט המצופה.

סיבה נוספת היא בגלל ש"גודזילה נגד קונג" לא קיבל כלל חומר פרסומי, לא הצצה, לא פוסטר ולא טריילר, ובהתחשב שהוא מתוכנן לצאת במרץ, פרסום היה אמור כבר לצאת לדרך, אז אולי דחיית הסרט נעשתה רק כדי ליישר את כל מחלקות ההפקה.

בכל מקרה, אנחנו מחכים בציפייה גבוהה לראות את שני הטיטאנים בקרב אגדי על המסך הגדול.

הסרט "גודזילה נגד קונג" יצא לאקרנים ב-20 בנובמבר 2020.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה