“גודזילה נגד קינג קונג”: ההפקה התחילה ואיתה תקציר רשמי

אחרי ציפייה גדולה ובלתי נגמרת, “גודזילה מול קינג קונג” התחיל בהפקה סוף סוף, ביחד עם שחרור תקציר רשמי לסרט.

קינג קונג ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1933, ומאז הופיע במספר סרטים, בניהם סרט זוכה-הפרסים “קינג קונג”, והסרט מועמד פרס האוסקר משנת 2014- “קונג: אי הגולגולת”. גודזילה לראשונה הופיע בסרט אימה יפני משנת 1954 בשם “גוג’ירה”. ומאז השתתף במספר סרטים (מוצלחים ומוצלחים פחות), כמו הסרט- “גודזילה” של גראת’ אדוארדס.
ועכשיו, אנחנו מקבלים את הקרב של שתי מפלצות האימה שכל כך חיכינו לו- “גודזילה נגד קינג קונג”.

ב-2015, Warner Bros. הודיעו רשמית שקינג קונג וגודזילה ילחמו אחד כנגד השני בסרט משלהם. המעריצים הגדולים של מפלצות אלה, יזכרו שהשניים כבר נלחמו בסרט ב-1962, והמנצח המוחלט היה הגורילה הענקית. כמו בסרט הקודם, גם בסרט זה, לפי הבמאי אדם וינגרד, אנחנו נקבל מנצח מוחלט.

עכשיו כשההפקה של “גודזילה נגד קינג קונג” התחילה, Warner Bros. פרסמו את התקציר הרשמי לסרט:

בזמן שבו מפלצות מהלכות על פני כדור הארץ, הקרב לעתיד של האנושות גורם להתנגשות בין שני הכוחות הגדולים ביותר של הטבע- קינג קונג וגודזילה, בקרב גדול שיזכר לדורות. כשהמלך יוצא למשימה מסוכנת בשטח לא נודע, בשביל לגלות רמזים חדשים לגבי מקור המפלצות, קונספירציה אנושית למחיקת היצורים מהעולם, טובים ורעים, נרקמת.

בעזרת התקציר והקאסט הגדול והמוכשר שכולל שחקנים כמו: אלכסנדר סקארסגארד, אייזה גונזלס והשחקן של “דדפול 2” ג’וליאן דניסון, אפשר להבין שהסרט יתמקד בעיקר בזווית של בני האדם במלחמה.
בהתחשב בזה שקינג קונג וגודזילה הן המפלצות האייקוניות ביותר של הקולנוע, “גודזילה מול קינג קונג”, נראה שזה בדיוק הצעד שב- Warner Bros. היו צריכים לקחת בשביל לחזור חזרה לכותרות. עכשיו כשהצופים ידעו למה הם יכולים לצפות, ובהתחשב בקאסט העשיר וכמובן הקרב הענק, נראה של- “גודזילה מול קינג קונג” לא תהיה בעיה בקופות.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה