סברינה ספלמן חוזרת בפרק מיוחד לחג המולד

"הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" מקבל פרק מיוחד לכבוד חג המולד השנה.

"הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" שוחררה ב-26 באוקטובר השנה ויצרה הרבה רעש ברחבי האינטרנט. Netflix הזמינה שתי עונות של הסדרה והשנייה כרגע בצילומים כשהיא מתוכננת לצאת בליל כל הקדושים הבא, אך עוד לפניו, סברינה חוזרת אלינו בפרק מיוחד לכבוד חג המולד הקרוב.

מעריצי סברינה משנות ה-90 הופתעו לגלות שבסדרה הנוכחית החתול המדבר, סיילם הפך לאילם ואת מקומו תפס בן דודה החדש של סברינה, אמברוז. בנוסף אפשר להבחין בשינוי הדרמתי באווירה של העיבוד החדש, הטון האפל והמפחיד נובע מהעובדה שיוצר הסדרה, רוברטו אגוויר-סקאסה, בחר להתמקד בפן האפל של הקומיקס המקורי. אגוויר-סקאסה יצר את הקומיקס " Afterlife with Archie: Escape from Riverdale" משנת 2014 שגם הוא היה אפל ומצמרר בדיוק כמו הסדרה ואת ריוורדייל שכמו בקומיקס, גם בטלוויזיה שתי הסדרות מתקיימות ביקום משותף.

הפרק המיוחד לחג המולד נקרא "Chilling Adventures of Sabrina: A Midwinter's Tale" והוא מתוכנן לצאת ב-14 בדצמבר השנה. Netflix שחררה הצצה ראשונה אל הפרק כחלק מטריילר לכל התכנים של חג המולד שיצאו השנה ותקציר:

בפרק הקרב, כנסיית הלילה, כמו כל קבוצת מכשפות, חוגגות את יום ההיפוך של החורף- הלילה הארוך בשנה- כשמשפחות סובבות סביב אש חג המולד כדי לשיר מזמורים פגאניים ולספר סיפורים רפאים. אבל החגים הם גם זמן עבור אורחים ומבקרים – כאלה שמתקבלים בברכה וגם לא רצויים- אתם לעולם לא יכולים לדעת מה עלול לרדת דרך הארובה …

יהיה מעניין לראות איך הסדרה האפלה שסובבת סביב השטן, תתמודד עם חג המולד שמזוהה עם טוב לב, שמחה ומשפחתיות. זו תהיה הזדמנות לראות את משפחת ספלמן ביחד ולגלות דברים חדשים על אמברוז, הדודות הילדה וזלדה ועל כנסיית הלילה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה