"בשורות טובות" (Good Omens) קיבלה טריילר חדש

הקומדיה הבריטית של Amazon, "בשורות טובות", קיבלה טריילר, תקציר ופוסטר חדשים.

לאחר שקיבלנו את הטריילר הראשון בכנס קומיקון בניו-יורק וראינו עוד הצצה קטנה עם ההכרזה שבנדיקט קמברבאץ' יגלם את השטן, Amazon שחררה טריילר נוסף לסדרה החדשה שלה, "בשורות טובות".

סדרת הטלוויזיה הבריטית שתכלול שישה פרקים, מבוססת על ספר בעל אותו השם של ניל גיימן וטרי פראצ'ט. היא עוקבת אחר שד בשם קרולי (דייוויד טננט) ומלאך בשם אזיראפל (מייקל שין) שמנסים לעצור את סוף העולם לאחר ששנים במסווה כבני אדם גרמו להם לחבב את חייהם הנוחים על כדור הארץ. מעבר לקמברבאץ', שין וטננט ישחקו בסדרה עוד שמות מוכרים כגון ג'ון האם ("מד- מן"), ניק אופרמן ("מחלקת גנים ונוף", "זמנים קשוחים באל רויאל"), ג'ק וייטהול ("מפצח האגוזים וארבע הממלכות"), מירנדה ריצ'רדסון, אדריה ארחונה ("בלש אמיתי"), מיכאל מקן ומיריי אינוס.

חודשיים לפני יציאת המיני-סדרה, Amazon שחררה טריילר, תקציר ופוסטר חדשים:

 

"בשורות טובות" מבוססת על הספר האהוד של ניל גיימן וטרי פראצ'ט שעוקב אחר זוג בלתי סביר, מלאך טרחני ודקדקן (מייקל שין) ושד שחי חיים חופשיים ומופקרים (דייוויד טננט) שפיתחו חיבה לחיים בכדור הארץ ונאלצים ליצור ברית כדי לעצור את יום הדין. אבל הם איבדו את האנטי-קריסט בן ה-11 בלי לדעת שהוא מתכוון להביא את אחרית הימים, מה שמכריח אותם לצאת להרפתקה למצוא אותו ולהציל את העולם לפני שיהיה מאוחר מידי.

הטריילר מתאר את העלילה שנזכה לראות באופן די גלוי ומציג לנו לראשונה את הדמויות שבנדיקט קמברבאץ' ובריאן קוקס ידובבו, השטן ומוות. אפשר לראות שהקומדיה תהיה קלילה ומלאת אקשן ולא חסר לה תקציב. Amazon בהחלט השקיעה בעיבוד של הספר וכנראה מצפה שהסדרה תהפוך ללהיט.

"בשורות טובות" תגיע אל רשת הצפייה הישירה של Amazon ב-31 במאי.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה