מקור: @madebygoogle

העיצוב של ה- Google Pixel 4 נחשף!

גוגל (Google) החליטה להפתיעה את כולנו כשחשפה לנו רשמית את העיצוב של מכשיר הדגל החדש שלה ה- Pixel 4 דווקא בעמוד הטוויטר שלה ואימתה את ההדלפות שרצו ברשת לגבי המכשיר החדש.
על פי התמונה אפשר לראות שבדור הנוכחי של הפיקסל בחרה גוגל לשבור מוסכמות ודווקא להשתמש במערך צילום כפול במסגרת ריבוע (בדומה מאוד להדלפה של ה- iPhone הבא שאמור לצאת השנה) מה שלא מובן בכלל כשמדובר בגוגל, שעד הדור הרביעי דגלה במצלמה אחורית בודדת.

עוד פרט מעניין הוא שלמכשיר החדש לא יהיה סורק טביעת אצבע פיזי (בשונה מהדלפות קודמות), כך לפחות ממה שניתן לראות בתמונה. אפשר לפרש זאת שגוגל התקדמו טכנולוגית (כמו רוב שוק האנדוראיד) והוסיפו טכנולוגית סריקת אצבע מתחת למסך, או שלצערנו גוגל בחרו ללכת אחרי Apple ולהסיר כליל את אופצית הזיהוי הביומטרי ע”י טבעית אצבע חס וחלילה.

ע”פ אתר ההדלפות Pricebaba הפיקסל החדש יכלול את ערכת השבבים העוצמתית והנפוצה Qualcomm Snapdragon 855 והיה בעל 6GB של זיכרון עבודה.

מה אתם חושבים על העיצוב של ה-Pixel 4 החדש? גוגל הולכת בדרכה של אפל או שאר מכשירי האנדוראיד? ספרו לנו בתגובות!

אודות בן רפאלי

יליד תחילת שנות ה-2000 וכבר מגיל 0 חולה טכנולוגיה מהארץ עד לשמיים... אוהב לחקור, לסקור וגם בשר טוב!! חובב מושבע של id Software דמיינו אותי Blazkowicz בחליפת דום סלייר. מזמין אתכם לכתוב לי, להגיב ולשתף :)

השאר\י תגובה