חברת ASUS משיקה בישראל את המארז ROG Strix Helios

ASUS משיקה בישראל את ה-ROG Strix Helios, מארז הגיימינג הראשון מסדרת ROG

ASUS ידועה באיכות מוצרייה כשזה נוגע למוצרי גיימינג, וכבר שנים רבות מציעה החברה שלל מוצרי גיימינג איכותיים כגון כרטיסי מסך, לוחות אם, ציוד היקפי ואפילו מכשיר סלולרי תחת סדרת מוצרי הגיימינג ROG. אחד המוצרים היחידים שלא היו ל-ROG הוא מארז גיימינג. כעת, הכל משתנה כאשר ה-ROG Strix Helios נוחת בעולם ובישראל.

המארז החדש מעוצב לאלה שרוצים להרכיב מחשב גיימינג ברמה הגבוהה ביותר, כאשר הוא כולל שלושה לוחות זכוכית מחוסמת ומעושנת בעובי 4 מ"מ. כל לוח זכוכית כזה מקובע בתוך מסגרת אלומיניום מוברש. לוח הזכוכית הקידמי משלב עיצוב ייחודי הכולל תאורת RGB. כל נורה במראז ניתנת לתכנות בפני עצמה על מנת שתוכלו לספק מופע אור מדויק וייחודי. כלל נורות הלד במארז זה תומכות בטכנולוגית Aura Sync של ASUS, שמאפשרת לכם לסנכרן בין מוצרים תומכים בטכנולוגיה זו על מנת לספק שלל מופעי אור ואפקטים מרשימים במיוחד.

ה-Helios יאפשר לכם לחבר שני כרטיסי מסך בצורה אנכית בנוסף לאפשרות החיבור הסטנדרטית, דבר שיאפשר לכם להוסיף עיצוב מיוחד למחשב שלכם, ויאפשר לכם להשוויץ בכרטיס המסך שלכם לכל מי שיעבור מול המחשב.
בחלקו העליון של המארז ישנן ידיות בד איכותיות ואופנתיות הנבדקו בקפדנות ויאפשרו לכם לשאת משקל של עד 50 ק"ג. ידיות אלו נועדו לשינוע נוח של המערכת שלכם ממקום למקום.

מערכת ניהול הכבלים של המארז עוצבה בדייקנות על מנת לספק לכם נוחות בנייה מקסימלית ותאפשר לכם בניית מערכת אסתטית ונקייה במיוחד. המארז כולל כיסוי כבלים ייחודי הכולל בתוכו מאחזים שיסייעו לכרטיסי המסך שלכם ויספקו להם תמיכה יציבה. על כיסוי זה תוכלו להרכיב כונן SSD או ROG Aura Terminal ובכך תוכלו להציגם בראווה.
כיסוי ספק הכוח עוצב בייחודיות משני צידי המארז, ומספק פתח קדמי שיאפשר לספקי כוח תואמים כגון ה-ROG Thor הכולל תאורת OLED מובנית לספק מופע אור נוסף.

מסנני האבק גדולים ומכסים את כלל המארז על מנת לסנן אבק בצורה הטובה ביותר ולשמור על המערכת שלכם נקייה.
המארז יאפשר לכם שלל אפשרויות חיבור רדיאטורים, כאשר תוכלו לחבר רדיאטור 360 מ"מ בחלקו העליון של המארז, רדיאטור 420 מ"מ בחלקו הקידמי וכן רדיאטור 140 מ"מ בחלקו האחורי של המארז.
ה-Helios יאפשר לכם להרכיב מחשב עם לוח אם בכל גודל, כולל E-ATX. כמו כן, המארז גדול ומרווח ויאפשר לכם חיבור מערכת קירור נוזלי רצינית ואיכותית בלי כל קושי.
כאשר המחשב שלכם יזדקק לעבודות תחזוקה, תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות כיוון שכלל לוחות הזכוכית של המארז ניתנים לשחרור על ידי לחיצת כפתור אחד, שתפתח את לוחות הזכוכית בזווית שתאפשר לכם נוחות עבודה ללא צורך בניתוק מלא שלהם מהמארז.

לוח ה-I/O של המארז מתקדם וכולל אפשרויות חיבור רבות, כולל יציאת USB Type-C דו כיוונית ובקרים ייעודיים של מהירויות מאוורר ותאורת RGB.

ה-ROG Strix Helios יהיה זמין לרכישה החל מחודש יולי אצל כלל המשווקים המורשים במחיר של 890 שקלים.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה