"גות'האם": עונה 5 מקבלת תאריך בכורה רשמי

FOX הודיעה רשמית שהעונה החמישית של "גות'האם" תשודר בינואר 2019, בנוסף לזאת החברה הודיעה על הגדלת כמות פרקיה של העונה.

לפני מספר שנים, כשעוד שיגעון הקומיקס החל לעלות ולעלות, FOX החליטה לפעול עם "גות'האם"- סדרה אשר תציג את מקורותיו של אחד הגיבורים הפופולארים ביותר- באטמן. הסדרה מרוכזת בג'ים גורדון (בן מקנזי) ובמסעו להפוך להיות אותו הבלש שבסופו של דבר נהיה חברו של באטמן. למרות זאת, הצמד שיתף פעולה כבר לפני בזכות השתתפותו של ברוס וויין הצעיר (דיוויד מזוז) בסדרה.

במשך ארבעת העונות,  הסדרה הציגה מגוון מאויביו של באטמן, אבל נראה שדווקא גורדון היה זה שעצר אותם בכל פעם. "הפינגווין" (רובין לורד טיילור) ו- "איש החידות" (קורי מייקל סמית') היו בינתיים האיומים המרכזיים מעל העיר. הפשע וההתנסויות הראשונות של ברוס כבר הוו כבסיס לדרכו להיות בעתיד- "האביר האפל".

המהפך צפוי להתרחש בסוף העונה החמישית, אבל עדיין לא היה בטוח מתי "גות'האם" הייתה אמורה לחזור, עד עכשיו. FOX קבעה תאריך רשמי בשלישי בינואר, 2019 לעונה החמישית והאחרונה של הסדרה. בנוסף, FOX הודיעו שהעונה האחרונה תהיה בין 10 ל-12 פרקים.

השמועות הקודמות לתאריך החזרה של הסדרה משכו אותו עד למרץ, אז הקדמה זו באה כהפתעה לא קטנה. ועכשיו גם עם תאריך חדש זה, יוצא שהסדרה אמורה להסתיים עד סוף מרץ, ויותר מזה, אם לא יהיו הפסקות מפתיעות של FOX והסדרה תשודר על בסיס שבועי, הפרק האחרון אמור לבוא ב-21 במרץ.
למעריצים המסורים של "גות'האם", יהיה מעניין לראות איך העונה החמישית תסיים את הסיפור של גורדון וברוס, ביחד עם הסיפורים של כמה מהרשעים. אנחנו יודעים שהסוף יציג קפיצה של עשר שנים קדימה, שתציג שינויים מדויקים יותר לקומיקס. פינגווין יהיה שמן בסוף, וברוס ילבש חליפה המזכירה את החליפה של "האביר האפל". יש גם סיכוי לראות את הג'וקר האמתי מופיע, ביחד עם כמה דמויות אייקוניות נוספות, דבר שבלי ספק יתן פרידה חזקה.
העונה החמישית של "גות'האם" תשודר בשלישי בינואר, 2019, ברשת FOX.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה