תאריך יציאת GTA 5 למחשב האישי וקנוסולות הדור הנוכחי יגיע מוקדם מהצפוי?

מיליונים בעולם מחכים שחברת Rockstar תפרסם את תאריך יציאת המשחק לעולם של Grand Theft Auto 5 עבור המחשב האישי וקונסולות הדור הבא, האם יש תאריך מוקדם מהצפוי?

למרות שאנחנו שמחים שחברת רוקסטאר אמרה שאחת הסיבות לתאריך יציאה היחסית מאוחרת להשקת המשחק זה למטרתשיפור בביצועים הגרפיים וכל עניני שיפורי התוכן של GTA במצב אונליין לא משנה את המצב שאנחנו רוצים את המשחק בידיים שלנו בהקדם האפשרי.
יכול להיות  שאנחנו נקבל את המשחק מוקדם יותר מהצפוי, אתר המכירות הענק GameSeek פרסם רישום של תארריך שחרור המשחק – 7 בנובמבר.

כך נראה דף המוצר GTA 5 באתר
כך נראה דף המוצר GTA 5 באתר

השמועה הראשונית להשקת המשחק לאחר שגילנו לכם ראשונים את ההדלפה של אמאזון הייתה בתאריך 28.10.14 ולאחר שמועות על סוף נובמבר, אפשר להבין שיש סיכוי גדול מאוד שהתאריך אותו פרסם האתר יהיה באמת נכון. אין כל אישור רשמי מהחברה שלא אוהבת לפרסם את תאריכי השקת המשחקים שלה מי יודע מה, אבל באמת אפשר להבין את הלחץ של הגיימרים השונים בעולם שרק "מתים" לקבל מידע חדש על המשחק ותאריך שחרורו.
אחת ההשלכות של השחרור בתאריכים אלו שהוא הולך להתחרות באופן ישיר בכותר הבא של Call Of Duty, הלוא הוא Advanced Warfare שיצא ב-4 לנובמבר, מה שיצור קרב בין שני המשחקים אולי הגדולים ביותר בשוק.

אנחנו כמובן נמשיך לעקוב ונמשיך להזכיר לכם, בימים אלו מתקיימת הגרלת ענק על עותק של המשחק GTA 5 עבור המחשב האישי, אתם מוזמנים להצטרך להגרלה שבחסות האתר CDkeyhouse.

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

תגובה אחת

  1. רק זה חסר לי.. .אני מתגייס ב17 לנובמבר…

השאר\י תגובה