רוקסטאר: "יש לנו רעיונות למשחקי GTA לעוד 45 שנים"

לאחר שהמשחק האחרון בסדרת GTA של חברת Rockstar יצא, לאחר ששבר כל שיא מכירות אפשרי – חברת רוקסטאר רומזת על רעיונות חדשים למשחק הבא בסדרה

סדרת המשחקים Grand Theft Auto המדמה איש מאפיה בשכונותיה של לוס סאנטוס, במשחק תוכל לבחור 3 דמויות מרכזיות אשר ירו, יהרסו, ישברו כל דבר בדרך על מנת להיות ה"גאנגסטרים" המובילים באזור.
לאחר שלא מזמן פורסם שהמשחק הנ"ל הוא אחד המשחקים הגדולים שיצאו בשנים האחרונות, אחד המשחקים שהגיימרים חיכו לו הכי הרבה – יש דיבורים על גרסא חדשה.

חברת ROCKSTAR טוענים שיש להם "מספיק רעיונות לסדרת המשחקים בשביל עוד 45 שנים" רוקסטאר מוסרים שהם כבר התחילו לאסוף רעיונות בשביל המשחק הבא הסדרה. 
הנשיא של החברה לסלי בנזיי מוסר " אנחנו לא יודעים מה יהיה ומתי יהיה GTA 6 אבל יש לנו יותר ממספיק רעיונות בשבילו וכרגע אנחנו מתרכזים ב-DLC ו- GTA ONLINE. " הם בהחלט עובדים מסביב לשעון בשביל לספק לנו כמה שיותר תוכן איכותי  ואנחנו כמובן, נצפה לו עד יותר.

עוד נודע לנו שהמשחק הבא ככל הנראה ישוחרר בעוד כ-4 עד 5 שנים, זמן ארוך לתקופה של משחק חדש בסדרה אבל, כגודל ההשקעה ככל הנראה משחק טוב יותר ( כמה כבר יכול להיות ) מאשר המשחק האחרון בסדרה, Grand Theft Auto 5.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

2 תגובות

  1. תודה על הפרסום!

  2. חחחחח 45 שנה זה הזמן שלוקח להם להכין משחק אחד

השאר\י תגובה