המשחק GreedFall מקבל טריילר ב-E3 ומגיע ב-2019

נחשף טריילר חדש למשחק GreedFall, ואיתו ההכרזה על כך שיצא במהלך שנת 2019.

המשחק המצופה GreedFall מאת Spiders Games ו-Focus Home Interactive הוא משחק תפקידים המתרחש במהלך המאה ה-17. החלק הייחודי של המשחק, זה שהוא משלב בו אלמנטים של קסם ועל טבעי. המשחק עתיד לצאת במהלך שנת 2019 עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. במקור המשחק היה אמור לצאת השנה, אבל בגלל עיכובים לא צפויים נדחה תאריך היציאה שלו למועד לא ידוע במהלך שנת 2019.

נחשף טריילר חדש ל-GreedFall ששוחרר במהלך תערוכת ה-E3, והוא מראה לנו פחות או יותר את עלילת המשחק. ניתן לראות שהמעורבות של העל טבעי במשחק חזקה, כשאנחנו רואים על המסך חיילים מקבלים חיזוק על ידי קסם ויצורים לא מזוהים. המטרה היא למצוא את האוצר החבוי בכל מחיר, עבור שני הצדדים. עד כמה שזה נשמע לא מקורי, המרדף אחרי הפרס הוא החלק העיקרי במשחק, ונראה כיפי ומעניין עם השילוב הלא צפוי הזה בהיסטוריה.

מה דעתכם על GreedFall? האם האלמנט של העל טבעי עובד טוב עם המאה ה-17? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה