“הטינה”, “המלאכיות של צ’ארלי” ו-“שליחות קטלנית”: תאריכים

“הטינה”, ו- “המלאכיות של צ’ארלי” של Sony ביחד עם “שליחות קטלנית”של Paramount Pictures קיבלו כולם תאריכים חדשים להופעת הבכורה.

מספר סרטים קיבלו תאריכים חדשים להופעת הבכורה שלהם במסך הגדול, ואנחנו נתחיל ב- “טינה”. הסרט שמספר את סיפור האנשים אשר נרדפים על ידי רוח שמתה בזמן שחוותה כעס או צער קשים. הסרט הראשון היה סרט אימה יפני בשנת 2000, ונקרא- “ג’ו-און: הקללה”. היו עוד הרבה סרטים בסדרה של “ג’ו-און”, כולל רימייק אמריקאי בשם- “הטינה” שבו כיכבה שרה מישל גלר.

בשנים האחרונות הסרט שיתף פעולה עם סרטי “הצלצול”, כאשר הציג קרבות בין שתי בנות הסרט, בסרט- “הצלצול נגד הטינה”. אבל בשנת 2014, החליטה Sony שהם יעשו רימייק לסדרת האימה האגדתית, והוא כנראה יבוא בקיץ 2019.
עכשיו לפי דיווחים, נודע ש- Sony החליטו להקדים את תאריך היציאה של הסרט מהשישה עשר באוגוסט, לעשרים ואחד ביוני, 2019. למרות שהסיבות להקדמה עוד לא ידועות, ההנחה היא ש- Sony רוצים למשוך כמה שיותר צופים לסרט האימה שלהם. אבל עם השינוי הזה בתאריך, בדרך קצת אירונית, Sony יצרה לעצמה תחרות לא קלה בקופות.

הסרט יצטרך להתחרות בסרטים כמו: “צעצוע של סיפור 4”, ביחד עם סרטים כמו “אקס-מן: הפניקס האפלה” וה- “גברים בשחור” החדש של כריס המסווארת’. בתאריך הקודם שלו, “הטינה” היה מתחרה רק ב- “אנגרי בירדס 2”, תחרות טיפה יותר קלה.
למרות בסיס המעריצים הנאמן שלו, “הטינה” יש לחץ לא קטן לגבי ההצלחה של הסרט בקופות. למרות שסרט המשך מצויר עם בובות וסרט אימה על שדים לא בדיוק מושכים את אותו הקהל.

הסרט הבא ברשימה שלנו הוא “המלאכיות של צ’ארלי”, שנדחה עד לנובמבר 2019.
הגרסה הזו תהיה אדפטציה נוספת של הסדרה הקלאסית מסוף שנות ה-70, ולא יהיה לה קשר לסרט משנת 2000 עם קמרון דיאז, דרו ברימור ולוסי לו.

הסרט שיבוים על ידי אליזבת’ בנקס, מציג קאסט חדש מאוד מרשים עם שחקניות כמו נעמי סקוט, קריסטין סטיוארט ואלי בלינסקה בתפקידים הרשמיים. לפי דיווחים, “המלאכיות של צ’רלי” נדחה ב-5 שבועות לראשון בנובמבר, 2019. הסרט בהתחלה תוכנן לצאת בעשרים ושבעה בספטמבר, 2019, אבל Sony החליטו לדחות את התאריך כאשר התאריך הקודם הצטלב עם התאריך החדש של “וונדר מן 1984”.

ביחד עם הבמאית והקאסט המוכשרים, גם לסיפור של “המלאכיות של צ’רלי” יש פוטנציאל לא קטן להצלחה. יש שמועות שהסרט יציג יותר משלוש המלאכיות ומציג רשת של קבוצות מאומנות ומסוכנות. אז למרות הדחייה של הסרט, נראה שזה לא ישפיע כל כך עם “המלאכיות של צ’רלי”.

הסרט השלישי שנדחה הוא הסרט השישי והחדש של “שליחות קטלנית”, שנדחה לתאריך הישן של “וונדר וומן 1984”, בנובמבר 2019. זאת לא הדחייה הראשונה של “שליחות קטלנית”, שבהתחלה Paramount  תכננו שהסרט יהיה ביולי 2019, לפני שזה נדחה מהקיץ לסתיו.

Paramount לא חיכו יותר מיום בהחלטה להקדים מהתאריך החדש שנקבע בחמישה עשר בנובמבר, לראשון בנובמבר התאריך הקודם של ה-“וונדר וומן”, אחרי ההודעה מאת גל גדות על דחיית הופעת הבכורה. זה אומר שעכשיו התחרות המרכזית של “שליחות קטלנית 6” תהיה ממול לא אחר מאשר, “המלאכיות של צ’רלי” שהוזכרו לעיל. 

לפי איך שזה נראה “שליחות קטלנית ו- “המלאכיות של צ’רלי” הם הסרטים היחידים שיגיעו בתחילת נובמבר 2019. שאר החודש נראה די עמוס בסרטים כמו: “סוניק” ו- “קינגסמן 3” שאמורים להופיע לאחר ה- “שליחות הקטלנית החדש”, ושבועיים אחר כך, “לשבור את הקרח 2”. זה (אולי כן ואולי לא) יכול להיות הסבר טובה לסיבה שבגללה “שליחות קטלנית” ו- “המלאכיות של צ’רלי” צריכים להישאר בדיוק איפה שהם עכשיו, ולשבור את הקופות.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה