GTA – היכונו לדור הבא ב-Los Santos

בשבוע הבא, היכונו להצטרף לדור הבא של Los Santos ולתושבי מדינת Blaine. הכוח החומרתי של הקונסולות החדשות נתן פוטנציאל חדש לעולם שכולנו מצפים למה,
לכם, הקהילה המדהימה של Grand Theft Auto V ו-Grand Theft Auto Online ב-PlayStation 4 וב-Xbox One בשבוע הבא.

בעזרת ה-First Person Mode, תמיכה ב-30 שחקנים ועוד אופציות הפכו לאפשריות, העזרה שלכם, עוזרת לנו ומדריכה אותנו איך לשפר את חווית המשחק לטוב ביותר.
בין אם זה לספר לנו מה אתם אוהבים לגבי האופציות החדשות, לספר על בעיות שחוויתם, או כל הצעה אחרת לשיפור משהו במשחק – אנחנו צריכים את העזרה המתמשכת, וגם, אולי, גם קצת סבלנות אם תהינה בעיות סביב המערכת החדה. כמובן שבדקנו את המשחק בצורה רחבה אבל אין סיכוי שמאות הבודקים שלנו שווים למיליוני השחקנים שלנו! בבקשה דווחו לנו על כל בעיה שעולה – נעבוד קשה על מנת לטפל בבעיות האלה, ונבטיח ככל האפשר שהשחרור הזה יעבוד חלק.

כדי להעזור לכם ולמפתחים, אנחנו רוצים לעודד אתכם להשתמש בכל העזרים שברשותכם:

  • Rockstar Games Support המסור שלנו, אתר לעזרה עם כל בעיה טכנית שיכולות לעלות.
    אתם מוזמנים לעבור על דפי המידע בנוגע לבעיות – GTAV ו-GTA Online. במקרה שהבעיה שלכם לא מופיע בדפי המידע, תוכלו ליצור כרטיס עזרה חדש.
  • תוכלו לתת לנו Feedback בכתובת המייל הזו. במשך השנה האחרונה, בכל עדכון ועדכון ששוחרר ל-GTA Online נעשו אלפי שינויים חיוביים כתוצאה ישירה מתגובת השחקנים.
    מתוכן שנוצר למשחק ואין-ספור שיפורים ל-GTA Online RP ו-GTA$ payouts, מערכת ביטוח, מצב פסיבי, אופציות יצירה, מערכת הרס – ועוד כל כך הרבה דברים נעשו תודות לעזרה מכם.
    כבר אמרנו ש-GTA Online הוא הרבה יותר של השחקנים ושל תושבי San Andreas, משזה שלנו, אנחנו שמחים להמשיך לעבוד כך.

צפו גם לעדכון כותרת שיהיה זמין להורדה ב-PS4 וגם ב-Xbox One ביום שני הזה שיכלול כמה שינויים ושיפורים ליום המשחק. על מנת לחוות את המשחק כמו שצריך, בבקשה התקינו את כל עדכוני המשחק לפני שתם משחקים (את כולם).

נהיה קשובים לתגובות שלכם מיום השחרור כמו תמיד. ותהיו מוכנים לתוכן חינמי מתמשך ל-GTA Online, כולל ל-Online Heists המצופים ביותר (שכמובן, יהיו זמינים לכל ארבעת הקונסולות).

חוץ מזה, הנה רק כמה דברים ש-GTA Online ל-PlayStation 4 ו-Xbox One יביא איתו שבוע הבא:

GTA
מירוצים של 30 שחקנים

בין אם זה רצח – עם או הצבת רכבים למירוץ ענקי – תהיה עכשיו האופצייה כמעט להכפיל את מספר השחקנים והאקשן שהיה זמין ב-PS3 וב-360.

יוצר שחקנים - הדור הבא
יוצר שחקנים – הדור הבא

תנו לדמות ה-GTA Online שינוי תדמית משמעותי תודות לאופצייה החדשה שמפציצה את אופציית בניית הדמויות. צרו דמות חדשה לגמקה מכלום או קחו
את הדמות שברשותכם עכשיו לכמה "ניתוחים קוסמטיים" באופנת Los Santos.

חויית הגוף ראשון
חויית הגוף ראשון

Rockstar חשפו את חויית הגוף ראשון של GTA V בשבוע שעבר, אופצייה שתהיה זמינה בסיפור וב-GTA Online שתאפשר לכל אחד ואחד לשנות את נקודת המבט שלו בזמן משחק.
לנסות לשחק TDM בגוף ראשון – או לנופף דרך הטורבינות בחוות הרוח ROM עם נוף מתא הטייס ב-Lazer שלכם ב-1080p. וזה רק קצה הקרחון של אפשרויות הגוף הראשון במשחק של GTA Online.

עוד דברים דברים ליצור מהם ב-Creator Tool
עוד דברים דברים ליצור מהם ב-Creator Tool

כדי להזכיר, המוחות הגאונים ששמו את ה-Creator Tool כאחראי לכמעט 10 מיליון Deathmatches, Races, Captures ו-Last Team Standing.
חלק מאלה ישנם כמה רעיונות יצירתיים במיוחד כמו ה-metagames שמעולם לא היו יכולים להחזות. עכשיו זה אפשרי שכמות הדברים שניתן לשים במפה הוכפלה,
תוכלו לבנות מפות Deathmatch ענקיות שיהפכו לכאוס ענקי, או מרוץ בתוך מבוך, או לערום טריילרים בין נקודות ציון אוויריות כדי ליצור מסלול מבוכים לטייסי הפעלולים של GTA Online…
אם כמות מוכפלת ומעל ל-30 שחקנים, אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה הקהילה תעשה עם זה ב-PS4, Xbox One ו-PC.

נהנתם? מה אתם חושבים? ספרו לנו בתגובות!

אודות Gilad Aridor

גיק, אוהב גאדג'טים ומחשבים. לפניות Email: [email protected]

השאר\י תגובה