גבעת חלפון אינה עונה מעובד למחזמר בתאטרון הבימה

הסרט שרבים מחשיבים הטוב ביותר בתולדות הקולנוע הישראלי, “גבעת חלפון אינה עונה”, עושה את דרכו לבימת הבימה

אחד הסרטים שכמעט כל ישראלי גדל עליו וראה אותו לפחות פעם אחת לפני ההתגייסות לצבא זה “גבעת חלפון אינה עונה”. אפילו אם לא יצא לכם לראות אותו, פשוט תדליקו את הטלוויזיה באחד מימי העצמאות הבאים ועל בטוח תמצאו אותו משודר לצד סרטי בורקס קלאסים כמו “חגיגה בסנוקר” ו”אלכס חולה אהבה”.

בזמן שבחו”ל לוקחים סרטים הוליוודים מוכרים ומעבדים אותם למחזות זמר מצליחים כמו “וילי ונקה ומפעל השוקולד”, “מרי פופינס” ו”שייקספיר מאוהב” (שאפילו הגיע לארץ), אצלנו בארץ כעת גם עושים זאת עם העיבוד של “גבעת חלפון אינה עונה” למחזמר בבימה. המחזמר יבויים על ידי משה קפטן ויעובד לתיאטרון הלאומי על ידי דניאל לפין.

שני הגששים הנותרים גברי בנאי ושייקה לוי לא ישתתפו במחזמר בתפקיד כלשהו, לצערנו הרב, אולי מתוך כבוד לחברם המנוח ישראל פוליאקוב, אבל השחקנים שכן יקחו חלק במחזמר הם טוביה צפיר וניצה שאול, שיגלמו את הדמויות שלהם מהסרט המקורי אבל בזמנים של היום, בגלל שחלק מסוים מההצגה מתרחש ביום יום, בביתה של סיניה, הבת של סרג’יו קונסטנזה ושפרה חסון, אותה תגלם יעל לבנטל.

יחד עם צפיר ושאול ישתתפו רוי מילר וטל מוסרי, שניהם בתפקיד ג’ינג’י, שלומי קוריאט ומשה אשכנזי שיגלמו את סרג’יו, עדנה בליליוס תגלם את שפרה חסון, אורי הוכמן יגלם את שמגר, וסנדרה שדה תגלם את אחותו של סרג’יו. אליהם יצטרפו שמוליק כהן, טל קלאי, נדיר אלדד, ניל משען, ניר זליחובסקי ואמנון וולף.

נכון לעכשיו אין עוד פרטים על מועד בכורת ההצגה, אבל אנחנו מצפים בקוצר רוח לראות מה משה קפטן יצליח להביא לבימת הבימה עם המחזמר של “גבעת חלפון אינה עונה”.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *