סדרת האנימציה של הארלי קווין מקבלת טריילר חדש

Warner Bros. Animation שחררה טריילר חדש לכבוד סדרת האנימציה של הארלי קווין שתגיע אל DC Universe בסוף נובמבר.

הארלי קווין התחילה את דרכה בסדרת הטלוויזיה “באטמן: הסדרה המצוירת” עוד לפני שנכנסה אל דפי ספרי הקומיקס. מאז קווין סחפה אחריה מעריצים רבים וקיבלה גם גרסת לייב-אקשן מוצלחת שמשוחקת על ידי מרגו רובי. נראה שהארלי מאוד פופולרית בימים אלו וכנראה שגם DC שמו לב לכך כי הם החליטו לתת לדמות סדרת טלוויזיה מצוירת שתצא החודש וגם סרט, “ציפורי הטרף” שיצא בשנת 2020. ביחד עם ההכרזה על הסדרה, בקומיקון ניו-יורק בשנה שעברה, DC שחררה טריילר שהבטיח סדרה מטורפת ומצחיקה, כזו שלא דומה לסדרות DC טיפוסיות.

עכשיו, קיבלנו טריילר שמראה באופן הכי טוב את הסדרה החדשה שתעלה ל-DC Universe. הטריילר מציג את קווין, לבושה בתלבושת המוכרת מ”באטמן: הסדרה המצויירת”, מגיעה להבנה העגומה שהג’וקר מעולם לא אהב אותה. מיד לאחר מכן, קווין משדרגת את התחפושת לזו שמזוהה עם הדמות של רובי. הטריילר מבטיח סוג שונה מאוד של סדרת אנימציה מאילו שראינו עד היום מ-DC, אחת עם שפע של דם, אלימות וקללות:

הארלי קווין ניתקה סוף סוף את הקשר עם הג’וקר אחת ולתמיד ומנסה להסתדר בעצמה כעבריינית של גות’אם סיטי בסדרת הקומדיה, אקשן-אנימציה הבוגרת הזו. הסדרה מציגה את הארלי קווין, פויזן אייבי, וצוות שחקנים שלם של גיבורים ונבלים, ישנים וחדשים, מהיקום DC.

לקוח מהתיאור בשירות DC Universe.

מבחינות כה רבות, הארלי היא הדמות המושלמת לעידן המודרני. הטריילר מציג את קווין כהפרצוף החדש של היקום של DC להעצמה נשית, כשהיא מחליפה את האקס המתעלל שלה בצוות נבלי על משלה. עם צוות דיבוב מוכשר המכיל בתוכו את קיילי קווקו בתור הארלי קווין, אלן טודיק כג’וקר וכריסטופר מלוני כג’יימס גורדון, הארלי קווין יכולה לשמש כקלף חשוב לפלטפורמת הצפייה הישירה, שעכשיו תתמודד גם מול Disney+.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *