הרלי קווין

הסדרה של הארלי קווין קיבלה טריילר לעונה 2

DC שחררה טריילר הרשמי לעונה השנייה של הסדרה של הארלי קווין שנותן הצצה לדמויות חדשות כמו באטגירל וקאטוומן.

סדר האנימציה של הארלי קווין, בכיכובה של קיילי קווקו, הגיעה לשירות הצפייה הישירה של DC בסוף השנה שעברה. ביום סיום העונה הראשונה, DC Universe הודיעה שהארלי קווין עונה 2 בתהליכי הפקה והיא תחזור ב -3 באפריל.

העונה הראשונה של הארלי קווין עקבה אחר הארלי כשנפרדה מהג’וקר (אלן טודיק) וניסתה להפוך לנבלית על בזכות עצמה. בעזרת פויזן אייבי (לייק בל) וצוות הנבלים שהקימה, הארלי הצליחה לעשות את זה, אבל בסוף העונה, חלק גדול מגות’האם סיטי הפך להריסות.

DC Universe שחררה את הטריילר הרשמי הראשון לעונה 2 של הארלי קווין. למרות שאורך הטריילר הוא דקה אחד בלבד, יש המון הצצות לעלילה החדשה ולדמויות חדשות שיצטרפו. לדוגמה, בטריילר נראו דמויות חדשות כמו מיסטר פריז (אלפרד מולינה), קאטוומן (סאנה לאת’ן) וגם את באטגירל:

בטריילר נראה שהארלי ממשיכה במשימה להפוך לנבלת העל הכי טובה, אבל נראה שהיא עומדת להיתקל בכמה מכשולים. כלומר, הנבלים האחרים בגות’אם שלא נותנים לה הרבה מקום על המפה שלהם. בנוסף, הרגע החולף בטריילר בו פוייזן אייבי והארלי משלבות ידיים מרמז על כך שאולי מערכת היחסים שלהן הולכת להפוך לרומנטית. מפיק הסדרה של הארלי קווין, ג’אסטין הלפרן, הכריז בעבר שהתכנית תכלול את מערכת היחסים מהקומיקסים של הארלי ופוייזן אייבי, אבל שהתפתחות האופי של הדמויות צריך לקרות לפני כן. הטריילר מציג הצצה לחבר של אייבי מהעונה הראשונה, Kite Man (מאט אוברג), כך שיכול להיות שרומנטיקה בין שתי הנשים לא תקרה העונה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *